#702Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#794Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol. Eén met slijtage.
#789Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#742NainEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#404PeribedhilEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol op katoen. Slijtage.
#784BocharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#769Twee verschillende handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
#424Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol.
#772Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#690Een groot handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#665KeshanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#442GoumEen Perzisch wollen tapijt van wol en zijde op katoen.
#758Een handgeknoopt Perzisch kleed van wol en glanskatoen.
#656Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#660Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#774Twee verschillende handgeknoopte Oosterse tapijten. Slijtage.
#782Twee verschillende handgeknoopte Oosterse tapijten van wol. Slijtage.
#759GoumEen handgeknoopt karpetje van zijde.
#766GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 110 x 218 cmEstimate: € 60 / 80
#181Mathurin MoreauPeriod: 1822 - 1912“La pensée”. Een beeld van donkergepatineerd brons op draaisokkel. Gesigneerd en met gieterijmerk.
“La pensée”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle tournante. Signée et avec cachet de fonderie.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 2600 / 3000 -
#59Een paar architecturale prenten. Tijdperk Empire.
#65Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 1,70 gEstimate: € 700 / 800 -
#145CartierEen wekkertje in originele doos met certificaat.
#308Val Saint-LambertPaar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt met label en nieuwstaat.
Paire de bougeoirs en cristal taillé incolore. Marque à l’étiquette. Etat neuf.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#554Vic DoomsPeriod: 1912 - 1994“Latem, molen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#763Een lot van drie antieke Indische bellen van messing
#576Een eetkamer van notenhoutfineer, bestaande uit een tafel, een barkast en een buffet met spiegel. Jaren ‘40.
Salle à manger en placage de noyer comprenant une table, un bar et un buffet au miroir. Années ‘40.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
Vase en faïence polychrome à décor de fleurs sur fond orange. Base et monture en cuivre.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 20 / 30 -
#462Een sobere houten bidstoel met opklapbare zit.
Prie-dieu sobre à siège abattante.No longer availableDim. H.90 cmEstimate: € 40 / 50 -
#286Een mahoniehouten wandconsole in drie niveaus op wieltjes. Engels, XIXe eeuw.
Console en acajou à trois niveaux, sur roulettes. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. 104 x 83 x 40 cmEstimate: € 300 / 400