#166NaïnEen handgeknoopt Perzisch tapijt van katoen en zijde.
#366Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#346Een Oosters wollen loper. Handgeknoopt.
#496Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#86Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#486KeshanEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#356Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#186Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#466TaspinarEen handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#306Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#316Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#276Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#326Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt. Lichte verkleuring.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Légère décoloration.No longer availableDim. 390 x 315 cmEstimate: € 100 / 150
#427Val St. LambertEen kristallen lampenvoet, paars gekleurd in de massa. Gemerkt.
#562“Uit de reeks Père Ubu”. Houtgravure. Draagt een handtekening: Rouault.
“de la série Père Ubu”. Gravure sur bois. Porte une signature: Rouault.No longer availableDim. 8 x 20 cmEstimate: € 150 / 160 -
#94“Winters dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Village de campagne en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#161GucciEen stoffen handtas. Gemerkt en met bewaarzak.
Sac à main en tissu. Avec marque et pochette de conservation.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#213Een art deco vaas van Booms glas.
Vase art déco en verre de Boom.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 240 / 360 -
#50Een 18 karaats twee kleuren gouden schakelarmband.
#388A. DarimontEen paar koperen plaquettes met profielen van Koning Leopold III en Koningin Astrid. Gesigneerd.
Paire de plaquettes en cuivre aux profils du Roi Léopold III et de la Reine Astrid. Signées.No longer availableDim. 17 x 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#505Guerlain“Samsara”. Een parfum van 30 ml in cadeauverpakking, we voegen er een vaporisator eau de parfum van 50 ml aan toe en een geparfumeerde body cream.
“Samsara”. Parfum 30 ml dans l’emballage de cadeau, nous ajoutons un vaporisateur d’eau de parfum de 50 ml et une crème corporelle parfumée.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#543Een schelp van meerkleurig glaspasta.
Vase en faïence de Paris polychrome à décor de pêchers. Signé.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 30 / 50