Similar lots by type
-
#486Keshan
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 410 x 312 cmEstimate: € 400 / 500 -
#186
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 204 x 143 cmEstimate: € 100 / 120 -
#306
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 395 x 290 cmEstimate: € 200 / 220 -
#466Taspinar
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Tapis turque en laine. Noué main.No longer availableDim. 266 x 160 cmEstimate: € 40 / 60 -
#366
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Quelques usures.No longer availableDim. 342 x 233 cmEstimate: € 200 / 300 -
#276
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 225 x 133 cmEstimate: € 30 / 60 -
#166Naïn
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van katoen en zijde.
Tapis persan en coton et soie. Noué main et au décor boteh.No longer availableDim. 233 x 145 cmEstimate: € 200 / 240 -
#326
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt. Lichte verkleuring.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Légère décoloration.No longer availableDim. 390 x 315 cmEstimate: € 100 / 150 -
#86
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 248 x 135 cmEstimate: € 40 / 60 -
#356
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 400 x 310 cmEstimate: € 300 / 400 -
#496
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 420 x 315 cmEstimate: € 200 / 300 -
#316
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 356 x 93 cmEstimate: € 120 / 200 -
#346
Een Oosters wollen loper. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 312 x 90 cmEstimate: € 150 / 200
Other lots in this auction
-
#585Kenzoki
Drie verschillende vaporisators eau de parfum van 10 ml en één van 90 ml met cd en boekje in een cadeauverpakking.
Trois vaporisateurs divers d’eau de parfum de 10 ml et un de 90 ml avec CD et livret dans l’emballage de cadeau.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#748
Twee kerkkandelaars van verguld brons in barokke stijl. Met lichtjes afwijkende versiering.
Deux candélabres d’église en bronze doré de style baroque. Les décorations diffèrent légèrement.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#653
Een ronde, platte doos van polychroom porselein met decor van personages en bloemen. Chinees werk.
Boîte ronde aplatie en porcelaine polychrome de Chine à décor de personnages et de fleurs.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#392Clémence BironPeriod: °1889-?
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 30 / 60 -
#285Cerruti
Een roestvrij stalen polshorloge in origineel etui met documenten.
Montre à bracelet en acier inoxydable. Etui d’origine aux documents.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#689Kaiser
Paar dekselvazen van blauw en wit porselein. Gemerkt.
Paire de vases couverts en porcelaine bleue et blanche. Avec marque.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#225
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,70 gEstimate: € 150 / 200 -
#308
Twee verschillende vazen van kleurloos en blauw geslepen Boheems kristal.
Deux vases divers en cristal de Bohème incolore et bleu.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#699Paul Van DongenPeriod: °1958
“Moderne compositie met kreeft”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 19-6-97. Met M. Mulders en B. Van Vught.
Composition moderne au homard”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 19-6-97. Avec M. Mulders et B. Van Vught.No longer availableDim. 68 x 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#315
Een 18 karaats geel gouden fijne armband bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct. (te herstellen).
Bracelet fin en or jaune 18 ct serti de saphirs ayant un poids total de ± 1,40 ct. A réparer.No longer availableDim. 1,40 gEstimate: € 200 / 300 -
#819Gaby LanduytPeriod: °1928
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#232Van der Straeten
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 71 x 61 cmEstimate: € 100 / 150