#316
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#326
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt. Lichte verkleuring.
#486Keshan
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#466Taspinar
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#166Naïn
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van katoen en zijde.
#186
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#356
#346
Een Oosters wollen loper. Handgeknoopt.
#306
#276
#86
#366
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#496
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 420 x 315 cmEstimate: € 200/300
#671
“Zittend naakt”. Een beeldje van donker gepatineerd brons.
#281
“Vrouwelijke engel”. Beeld van massief brons. Niet gesigneerd.
#88
Tête de fille en faïence monochrome blanche. Sans marque mais numérotée 952. Quelques cheveux.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60/100 -
#552Edmée Radar
#476
Armoire de télévision de style Louis XV à décor chinois peint à la main.No longer availableDim. 143 x 105 cmEstimate: € 80/120 -
#527
#288Capodimonte
“De vagebond en de studente”. Een groep van meerkleurig biscuit. Gemerkt.
“Le vagabond et l’étudiante”. Groupe en biscuit polychrome. Marque au verso.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40/60 -
#395Tissot en Rodania
Drie verschillende gedragen horloges met lederen polsband.
Trois différentes montres aux bracelets en cuir. Portées.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#439P. Van HoeydonckPeriod: Antwerpen 1925
“De torenbouwers”. Gravure. Gesigneerd en gedateerd ‘48.
#297
#155
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,10 ct.No longer availableDim. 11,25 gEstimate: € 1000/1200 -
#809
Drie oude caféreclames, omstreeks 1900.
Trois anciennes publicités de café. Vers 1900.No longer availableDim. 57 x 47 cmEstimate: € 120/140