#186
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#86
#166Naïn
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van katoen en zijde.
#366
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#306
#356
#96Heriz
#346
Een Oosters wollen loper. Handgeknoopt.
#486Keshan
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#276
#316
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#326
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt. Lichte verkleuring.
#466Taspinar
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Tapis turque en laine. Noué main.No longer availableDim. 266 x 160 cmEstimate: € 40 / 60
#538Swarovski
“Antonio”. Een beeldje van kleurloos kristal. Gemerkt.
#561
Een dekselvaas van polychroom porselein. Decor van personages in uitsparingen, naar Qinglong-voorbeeld. Chinees werk.
Vase couvert en porcelaine polychrome. Décor de personnages dans des cartouches. D’après les exemples de Qinglong. Travail chinois.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 120 / 180 -
#564
“Kalligrafische compositie”. Aquarel. Draagt een handtekening: Guiette en een datum: 1961.
“Composition calligraphique”. Aquarelle. Porte une signature: Guiette et la date 1961.No longer availableDim. 14 x 9,5 cmEstimate: € 150 / 160 -
#680Korloff
Een vaporisator eau de parfum van 30 ml.
Vaporisateur d’eau de parfum de 30 ml.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#139
Een karaf en zes glazen van paars glas met verguldsel en een handgeschilderd bloemendecor.
#574Gaston Wallaert
#323
#776
Een Chinees cabinet van zwart en rood gelakt hout.
#548
Een bronzen Boeddha. Japan, XIXde eeuw.
Bouddha en bronze. Japon, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#639
Ivoren snuffbottle in de vorm van een pompoen.
#712
Scène de théâtre aux samouraï combattant. Gravure sur bois colorée. Japon, XIXe siècle.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 300 / 400 -
#513
Grand plat en faïence polychrome. Aile chantournée et décor d’oiseaux du paradis. Travail italien.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 60 / 100