#356Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#96HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#276Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#486KeshanEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#186Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#466TaspinarEen handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#496Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#366Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#316Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#86Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#166NaïnEen handgeknoopt Perzisch tapijt van katoen en zijde.
#326Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt. Lichte verkleuring.
#346Een Oosters wollen loper. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 312 x 90 cmEstimate: € 150 / 200
#126Gustave HelinckPeriod: 1884-1954“Marine” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 130 cmEstimate: € 120 / 200 -
#777Een lot kleurloos kristal en glaswerk bestaande uit een koala, twee presse-papiers waarvan één gemerkt Val St. Lambert en een parfumflacon.
Lot de cristal et verre incolore comprenant un koala, deux presse-papiers dont un à la marque de Val St-Lambert et un flacon à parfum.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
Lot de jouets en bois: des chaises d’enfant et de poupée, une charrette à poupées, des bancs d’école etc. Ainsi qu’un lit d’enfant en métal et un berceau en osier avec piétement en métal.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#601Jules Moigniez“De uil”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van groen marmer. Postume geut.
“Le hibou”. Sculpture en bronze à patine brune sur base en marbre vert. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 400 / 500 -
#256Een bain-marie van sterling zilver met ajourwerk.
#301Een aardewerken tabakspot met koperen deksel.
#269Hans Kitslaar“Meisje in de tuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fillette dans le jardin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 160 / 180 -
#722“Marine bij maanlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine au clair de lune”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#752“L’été” en “Le Printemps”. Twee ingelijste prenten met dames uit de belle époque.
“L’été” et “Le Printemps”. Deux estampes encadrées de la belle époque.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#659“Ratten bij een voorraadvat”. Japanse ivoren netsuké.
“Rats et tonneau de provision”. Ivoire japonais en ivoire.No longer availableDim. H.3 cmEstimate: € 80 / 120