Similar lots by type
-
#200
Een zes-armige luchter van messing en Delfts aardewerk.
Lustre à six bras en laiton et faïence de Delft.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10/12 -
#123
Een antieke glazen stolp op houten voet.
Cloche en verre avec Vierge à l’Enfant.No longer availableOnline onlyActive bid: 32.00 €Estimate: € 20/30 -
#192
Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)
Chaise à dossier arrondie. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. h: 73 cmEstimate: € 5/10 -
#204
Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
Buffet en chêne ouvrant à deux portes et deux tiroirs.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 116 x 44 cmEstimate: € 40/60 -
#116
Een lotje Wedgwood, bestaande uit een dekseldoosje en twee schenkkannetjes. Onderaan gemerkt.
Lot de faïence de Wedgwood. Avec marque.No longer availableOnline onlyActive bid: 51.00 €Dim. h: 4 - 10 cmEstimate: € 30/40 -
#122Jouef
Een oude elektrische autoracebaan.
Circuit de course électrique.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30/50 -
#188
Een barometer in houten kast.
Baromètre en bois sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. l: 94 cmEstimate: € 30/50 -
#194
Een luchtertje met vijf lichtpunten. Omstreeks 1960.
Petit lustre des années 1960 à cinq lumières.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 20/25 -
#120
Een glazen punchbowl met zes cocktailglazen van Zwiesel.
Bol à punch et sic verres de Zwiesel.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 40/50 -
#207
Een bureaustoel in Lodewijk XVI-stijl met lederen bekleding.
Chaise de bureau de style Louis XVI recouverte de cuir.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40/60 -
#205
Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)
Chaise à dossier arrondie. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. h: 73 cmEstimate: € 5/10 -
#189
Een houten magazinerekje met een gebogen hooivork.
Bac à magasines en bois avec fourche à foin incorporée.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. 50 x 40 x 24 cmEstimate: € 10/15 -
#199
Een halluchtertje met een glazen coupe met een landschapsdecor.
Lustre de vestibule à coupe en verre décorée d’un paysage.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 25 cmEstimate: € 25/35 -
#201
Een messingen luchter met vijf lichtarmen met glazen kappen.
Lustre en laiton à cinq lumières. Abat-jour en verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 30/40 -
#193
Een klein messingen luchtertje met vier lichtpunten en versierd met paarse glazen bolletjes en kleurloze pendeloques.
Petit lustre en laiton à quatre lumières décoré de boules en verre colorées et de pendeloques incolores.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 37 cmEstimate: € 40/60 -
#115
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een vaasje van Valauris, een dekselpotje van Rouen en een schenkkannetje van Crown Devon.
Lot de faïence polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 10 - 13 cm kEstimate: € 40/50 -
#118
Een houten armband met ivoren plaatjes en koperen sluiting.
Bracelet en bois et ivoire, fermoir en cuivre.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 40/50 -
#191
Een houten kamerknecht.
Dressboy en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 100 cmEstimate: € 25/35 -
#209
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 310 x 200 cmEstimate: € 200/240 -
#196Corby Statesman
Een elektrische broekenpers. Bevestigingsvijsjes kapstok te vervangen.
Presse à pantalons électrique. Vis à remplacer.No longer availableOnline onlyDim. h: 103 cmEstimate: € 30/50 -
#202
Een halluchtertje met roze glazen kap.
Lustre de vestibule en verre rose.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 36 cmEstimate: € 25/35 -
#119
Een bel van meerkleurig aardewerk van Rouen in de vorm van een vrouw in traditionele klederdracht. Gemerkt.
Cloche en faïence de Rouen en forme de femme. Avec marque.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 20/25 -
#208
Twee houten wandrekjes.
Deux étagères en bois.No longer availableOnline onlyDim. b: 70 & 95 cmEstimate: € 25/35 -
#168
Een dekselpot van meerkleurig Japans porselein met een handgeschilderd decor van bloemen. Restauratie over de hele lijn.
Pot couvert en porcelaine polychrome du Japon. Décor de fleurs peint à la main. Restauré.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#127
Lot boeken, diverse themas. “Pasicrisie belge, recueil général de la Jurisprudence des Cours de Belgique”. 1865, 1880, 1886-88, 1929. Elias, “het civilisatieproces, sociogenetische en psychogenetische onderzoekingen”. Ed. Het Spectrum 1982. En andere.
Lot de livres.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/40 -
#124
Lot boeken. “Wereldmozaïek. Encyclopedie van alle Landen en Volken”. Ed. Standaard Uitgeverij 1978. 14 delen in f°. “Flandria Nostra. Ons Land en zijn Volk...”. Ed. Standaard Boekhandel 1957. 5 delen in 4°. “De 25 dagen van Vlaanderen”. Ed. Waanders 2006. In 2 banden. “De 25 dagen van Antwerpen”. Ed. Waanders/Stadsarchief 2007. In 1 band. “Waar is de Tijd? Antwerpen”. Ed. Waanders/Diogenes 1998. In 2 banden. “Pays et Gens de France”. Ed. Société des Périodiques Larousse 1981. 7 delen.(..)
Lot de livres.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 130/160 -
#10
“Putto met bloemenmand”. Een gepolychromeerd gipsen beeld.
“Putto et corbeille aux fleurs”. Sculpture en plâtre polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 52 cmEstimate: € 30/50 -
#210
Een wit- en grijsgepatineerd rechthoekig tafeltje.
Petite table rustique rectangulaire.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 98 x 58 cmEstimate: € 10/15 -
#147
Een groot en drie kleinere borden van blauw en wit aardewerk met een ‘old willow’ decor. We voegen er een aardewerken bord met blauw en wit bloemendecor aan toe.
Une grande et trois petites assiettes en faïence bleue et blanche à décor “Old Willow”. Nous ajoutons une assiette en faïence à décor de fleurs en bleu et blanc.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 23 - 28 cmEstimate: € 50/70 -
#172
Een paar dekselvazen van Imariporselein met bloemendecors. Enkele randschilfers en een restauratie aan één van de deksels.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine Imari décors de fleurs. Quelques éclats au rebord et une restauration sur un couvercle.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 38 cmEstimate: € 80/120 -
#156
Een zeshoekige cache-pot van blauw en wit Chinees porselein.
Un cache-pot en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. H. 13 cmEstimate: € 80/100 -
#167
Twee Garuda’s van gebeeldhouwd hardhout. Birmaans werk. Kleine letsels.
Deux dragons en bois exotique sculpté. Travail birman. Petit accident.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. H: 32 cmEstimate: € 200/240 -
#100
“Missale Romanum”. Een Romeinse missaal, uitgegeven in 1899. Met diverse religieuze illustraties.
“Missale Romanum”. 1899.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 15/25 -
#36Leonardo TorfsPeriod: °1927
“Meisjesportret”. Houtskool en krijt op papier. Gesigneerd en gedateerd 19-10-79.
“Portrait de petite fille”. Fusain et craie sur papier. Signé et daté ‘79.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. 47 x 36 cmEstimate: € 25/35 -
#84
“De rosenblum”. Een kunstdruk van een werk van Otmar Alt. Uitgegeven in 1973 bij Bruckmann te München.
De rosenblum . Un tirage d'art d'une œuvre d'Otmar Alt. Publié en 1973 par Bruckmann à Munich.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. 75 x 55 cmEstimate: € 100/120 -
#145
Een knobbelvaas en een wijwatervaatje van meerkleurig Delfts aardewerk. Beide gerestaureerd. XIXe eeuw.
Un vase à nodule et un bénitier en faïence de Delft polychrome. Restaurations. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 16 & 44 cmEstimate: € 50/80