Een machinaal geweven wollen loper.
#293
Een klein hertengewei op houten muurplaat.
#162
“Hoog gras”. Olieverf op doek. Beschadiging.
#241
Een opgezette ekster op tak.
#228
Een opgezette houtduif.
#174
#159R. Delbeke
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#268
#180
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Goede staat.
#254Dosmealti
Een handgeknoopt Turks karpetje van wol.
#248
#294
Drie wollen lopertjes. (slijtage).
#257
#189
Een klein handgeknoopt Chinees wollen karpetje.
#231
Een opgezette merel.
#269
Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje. Slijtage.
#276
Een grote spaarpot in de vorm van een varken.
#260
Een katoenen vloerkleed, model ‘Vintum’.
#273
Een paar geglazuurd aardewerken tempelleeuwen met bal.
#185
Twee handgeknoopte wollen karpetjes, waarbij één Tibetaans.
#165
Een machinaal geknoopt wollen tapijtje. Belgisch fabrikaat.
#251
Een vaasje van geglazuurd steengoed. Onderaan gemerkt.
#266
#232
Een lot van drie kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
Un lot de trois petits tapis en laine noués à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 90 x 60; 118 x 65 & 130 x 75 cmEstimate: € 40/50
#199Jan De BondtPeriod: °1937
Le baiser. Huile sur toile. Signée et datée 1999 au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 120 x 100 cmEstimate: € 180/240 -
#78Benzing
Een oude constateur voor de duivensport.
#111
Een XIXe eeuwse kleurloos kristallen drageoir.
Drageoir en cristal incolore du XIXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 40/50 -
#15
Een antiek kruisbeeldje, versierd met parelmoeren plaatjes met gegraveerde decors en verscheidene reliekhoudertjes aan de achterkant. XIXe eeuw.
Un crucifix ancien, orné de plaques de nacre à décors gravés et plusieurs reliquaires au dos. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 30/35 -
#264
#128
Vue du plateau Rahm au Luxembourg. Aquarelle sur papier. Monogrammée 'VC'.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 21 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#172
Een gepolychromeerd houten Afrikaans dierenmasker.
Un masque animal africain en bois polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. l: 50 cmEstimate: € 60/80 -
#200
Vue d'hiver en Franche-Comté. Huile sur panneau. D'après une oeuvre de Robert Fernier.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#217C. Mendelson
“Boom”. Crayon gras. Gesigneerd en gedateerd 1939.
Arbre. Crayon gras. Signé et daté 1939.No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. 56 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#170
Een lampenvoet van metaal en kunststof.
#8
Kanjar. Un poignard persan avec gaine et garde en laiton gravé, endommagé au niveau de la garde. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 35 cmEstimate: € 100/150 -
#207Jos Martin
“Paysage en Campine avec ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 46 cmEstimate: € 80/100