#686
Een handgeknoopt Pakistaans wollen bidkleedje en een karpetje.
#356
Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen kleedjes.
#426
#416
Een handgeknoopt bidkleedje van zijde.
#586
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#592
Een handgeknoopte wollen Kelim.
#538Indo-Bidjar
#546
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
#666Kadjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
#656
Een handgeknoopt Afghaans wollen kleedje. Gesigneerd.
#536
#521
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte slijtage.
#576
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#406
Twee Afghaanse wollen kleedjes.
#376
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#556
een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#696
#396
Een handgeknoopte Perzische wollen loper. Lichte slijtage.
#616
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#492Bidjar
#585
Een handgeknoopt Oosters wollen kleedje.
#566
#526Heriz
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 259 x 322 cmEstimate: € 200/250
#333
Lot boeken. W. Aerts, “De Kathedraal van Antwerpen”, Ed. Mercatorfonds 1993. Leon Voet, “De Gouden Eeuw van Antwerpen”, Ed. Mercatorfonds 1973. “Antwerpen’s Onze-Lieve-Vrouwe-Toren”, Ed. Stadsbestuur 1927. J. De Schuijter, “Gemarteld Antwerpen”. Ed. De Palm 1945. J. Denucé, “Schelde-Album”, Gemeentebestuur omstr. 1927. “Antwerpen die scone”. Ed. Epos omstr. 1970 (5 losbladige kunstmappen).
Lot de livres. W. Aerts, “De Kathedraal van Antwerpen”, Ed. Mercatorfonds 1993. Leon Voet, “De Gouden Eeuw van Antwerpen”, Ed. Mercatorfonds 1973. “Antwerpen’s Onze-Lieve-Vrouwe-Toren”, Ed. Stadsbestuur 1927. J. De Schuijter, “Gemarteld Antwerpen”. Ed. De Palm 1945. J. Denucé, “Schelde-Album”, Gemeentebestuur ca. 1927. “Antwerpen die scone”. Ed. Epos ca. 1970 (5 losbladige kunstmappen) (5 chemises d'art à feuilles mobiles).No longer availableEstimate: € 120/200 -
#462
“Abstract”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
#292
#581
Une garniture trois pièces en faïence de Delft à décor bleu sur blanc de fleurs et d'oiseaux. Marquée 'LVS' en bas.No longer availableDim. h: 24 & 42 cmEstimate: € 35/45 -
#108
#3
#676
Een klein handgeknoopt Perzisch wollen kleedje.
#555
#85
#401
Een reeks van zes antieke borden van Chinees porselein met handgeschilderde meerkleurige bloemendecors. Enkele randschilfers. Begin XIXe eeuw.
Un ensemble de six assiettes anciennes en porcelaine de Chine avec des motifs floraux multicolores peints de couleurs vives. Quelques éclats de bord. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#251
Een kort vouwbaar jachtgeweer. Gemerkt, ‘nitro proof’.
Un fusil de chasse pliable court. Marqué, 'nitroproof'.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#594
Een trio van musicerende engeltjes. Wit porselein. Gemerkt.
Trio d'anges musiciens. Porcelaine blanche. Signé.No longer availableDim. h. 13,5 cmEstimate: € 45/60