#577Een staande lamp met koperen voet.
#154Een butlerspiegel met vergulde lijst.
#126Een antieke servieskast met vitrine. Boven en onder twee deuren. 3 ruitjes van de deur te vervangen.
An antique china cabinet with display case. Two doors on top and bottom. 3 windows of the door broken.No longer availableDim. H 205, B 145, D 45 cmEstimate: € 150 / 180 -
#153Victor Rousseau‘Jonge moeder met twee kinderen’, een polychroom gepatineerd bronzen beeld op een zwart marmeren voet. Getekend Rousseau, postume geut.
'Young Mother with Two Children', a polychrome patinated bronze sculpture on a black marble base. Signed Rousseau.No longer availableDim. Hoogte 52 cmEstimate: € 600 / 800 -
#296Een massief notenhouten Engels bureautje met 5 laden.
#413Een rood porseleinen Chinees pijpvaasje.
#415Twee kleine handgeknoopte zijden Ghoum tapijtjes.
A set of 2 small hand-knotted silk rugs.No longer availableDim. 45x27 en 31 x 31.5 cmEstimate: € 50 / 75 -
#582Denijs De Backer“Avond”, een linosnede, getiteld, gesigneerd en genummerd buiten de plaat, Denijs De Backer, 3/10.
A lot of five Hummel figurines. Two 11 2/0 (1957 and 1960-72), two 82/0 (1957, different sizes) and 81 2/0 (1960-63).No longer availableDim. Hoogte 10-14 cmEstimate: € 80 / 120