#86Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#346Een Oosters wollen loper. Handgeknoopt.
#276Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#356Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#306Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#326Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt. Lichte verkleuring.
#186Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#96HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#496Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#486KeshanEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#316Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#466TaspinarEen handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#366Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Quelques usures.No longer availableDim. 342 x 233 cmEstimate: € 200 / 300
#59Romain Malfliet“Sint Laurentiuskerk te Lokeren”, “St. Gummaruskerk te Lier” & “Kapel”. Drie etsen. Allen gesigneerd binnen en buiten de plaat en resp. genummerd 9/50, 2/100 & 45/100.
“Eglise St-Laurent à Lokeren”, “Eglise St-Gommaire à Lierre” et “Chapelle”. Trois eaux fortes. Signées hors planche et numérotées resp. 9/50, 2/100 et 45/100.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#615Armand MarseillePop. Blauwe ogen, open mond. Letsels. Omstreeks 1900. Gemerkt.
#403Een inktstel van verguld koper met een dubbele inktpot en centraal versierd met een engeltje.
#614Een lot van zes tropische schelpen en drie koralen.
Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif serti d’un camée. Ainsi qu’une boucle d’oreille assortie.No longer availableDim. 7,25 gEstimate: € 160 / 200 -
#770Twee antieke poppen, de grootste gemerkt Unica, Courtrai, Belgium. De kleinste met een porseleinen hoofdje.
#456Een tweedeurskast van zwart gelakt hout. Chinees werk.
#329Jef Van Grieken“Amfitheater”. Ets. Gesigneerd en genummerd 9/65 buiten de plaat.
“Amphithéâtre”. Eau-forte. Signée et numérotée 9/65 hors planche.No longer availableDim. 25,5 x 35,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#58Een tinnen komfoor in Lodewijk XV-stijl. Holland.
Bouilloire et réchaud en étain de style Louis XV. Pays-Bas.No longer availableDim. H 39 cmEstimate: € 25 / 35