#326
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt. Lichte verkleuring.
#466Taspinar
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#316
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#276
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#366
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#356
#306
#346
Een Oosters wollen loper. Handgeknoopt.
#486Keshan
#96Heriz
#186
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#496
#166Naïn
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van katoen en zijde.
Tapis persan en coton et soie. Noué main et au décor boteh.No longer availableDim. 233 x 145 cmEstimate: € 200/240
#270
#429
Een ovale spiegel in Engelse stijl.
#335
Een lot van vier 18 karaats geel gouden trouwringen.
#470LPG Endermologie
#824
#768Nadal
“Dame met hoed”. Beeldje van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
“Femme au chapeau”. Statuette en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#332
“Chèvre et lapin” et “Petits chiens”. Deux huiles sur panneaux d’après le XIXe siècle.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#250Palmiero
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants en trois couleurs ayant un poids total de probablement plus de 12,50 ct.No longer availableDim. 32,23 gEstimate: € 10000/15000 -
#197Mathurin Moreau
“Herderin”. Beeld van donker gepatineerd brons. Gesigneerd.
#162
Glasraam met voorstelling van een schrijver.
#63
Plafonnière met geslepen glazen coupe.
#375
Een tweeledige boekenkast van groengepatineerd hout.
Bibliothèque à deux corps en bois à patine verte.No longer availableDim. h: 222 cmEstimate: € 120/200