Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.

Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.

Carpette persane en laine. Nouée main.
Dim. 248 x 135 cm
SKU: 0803160086.
Category: Tapijt.
Auction day: 8 March 2016 19:00
Catalogue #86
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #486
    Keshan

    Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 410 x 312 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #96
    Heriz

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 300 x 210 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #356

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 400 x 310 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #306

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 395 x 290 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #346

    Een Oosters wollen loper. Handgeknoopt.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 312 x 90 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #466
    Taspinar

    Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.

    Tapis turque en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 266 x 160 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #166
    Naïn

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van katoen en zijde.

    Tapis persan en coton et soie. Noué main et au décor boteh.
    No longer available
    Dim. 233 x 145 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #276

    Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 225 x 133 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #326

    Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt. Lichte verkleuring.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main. Légère décoloration.
    No longer available
    Dim. 390 x 315 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #496

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 420 x 315 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #366

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main. Quelques usures.
    No longer available
    Dim. 342 x 233 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #316

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 356 x 93 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #186

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 204 x 143 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #741
    Limoges

    Een koffieserviesje van meerkleurig porselein, bestaande uit een koffiepotje, een melkkannetje, suikerpotje en een kopje met onderbordje op een serveerschotel. Gemerkt.

    Service à café en porcelaine polychrome comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier et une tasse et soucoupe sur présentoir. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 15 / 25
  • #508

    “Geisha”. Een Japanse pop met een porseleinen hoofdje in een presenteervitrine. We voegen er een kleinere pop aan toe.

    “Geisha”. Poupée japonaise à la tête en porcelaine et dans une vitrine de présentation. Nous ajoutons une poupée plus petite.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #672

    “Vrouw met draaiend hoofdje”. Japanse ivoren netsuké, gemerkt.

    “Femme à la tête tournante”. Netsuké japonais en ivoire. Avec marque.
    No longer available
    Dim. H. 5,5 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #569
    Jan Backx

    “Rede van Antwerpen”. Ets. Gesigneerd en gedateerd 1968.

    “La Rade d’Anvers”. Eau-forte. Signée et datée 1968.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #122
    Tony Vanos

    “Christus spreekt de vissers toe”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Le Christ s’adresse aux pêcheurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #268

    Een bronzen kandelaar met vijf lichtpunten in barokke stijl en op voetstuk van albast.

    Candélabre en bronze à cinq lumières. Style baroque, base en albâtre.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #460
    Paco Rabanne pour homme

    Twee vaporisators eau de toilette van telkens 100 ml.

    Deux vaporisateurs d’eau de toilette, chaque fois de 100 ml.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #485
    Christian Dior

    “Dune”. Een vaporisator eau de toilette van 50 ml met bijpassende sjaal.

    “Dune”. Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml avec châle assorti.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #797

    Een lot verschillende koffiepotten, melkpotjes, e.a. van verzilverd metaal.

    Lot de cafetières, de pots à lait etc. en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #443

    Een lampenvoet van meerkleurig Chinees porselein.

    Pied de lampe en porcelaine de Chine polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #72
    René Engelen

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘64.

    “Vue de ferme en hiver”. Huile sur toile. Signée et datée 64.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #677

    Een siervaas van meerkleurig Frans porselein versierd met een handgeschilderd bloemendecor in een cartouche op de buik.

    Vase décoratif en porcelaine française polychrome décoré de fleurs peintes à la main dans une cartouche sur la panse.
    No longer available
    Dim. H 72 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 Maart 2016

De veiling is volledig - 845 loten.

8 March 2016 19:00
9 March 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More