Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en gemerceriseerd katoen met een decor van bloemen en vogels.

Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en gemerceriseerd katoen met een decor van bloemen en vogels.

Un tapis persan en laine et coton mercerisé noué main avec un décor de fleurs et oiseaux.
Dim. 207 x 138 cm
SKU: 2609170754.
Category: Tapijt.
Auction day: 27 September 2017 19:00
Catalogue #754
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #758

    Een handgeknoopt Perzisch kleed van wol en glanskatoen.

    Un tapis persan en laine et coton mercerisé.
    No longer available
    Dim. 186 x 123 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #784
    Bochara

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 135 x 67 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #766
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 110 x 218 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #797

    Een geschilderd wandtapijt naar middeleeuws voorbeeld. XIXe eeuw. Slijtage.

    Tapisserie peinte d’après un carton des Moyens Ages. Fin XXe siècle. Usures.
    No longer available
    Dim. 148 x 167 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #690

    Een groot handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un grand tapis perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 390 x 370 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #792
    Bochara

    Een handgeknoopt Oosters karpet Gesigneerd. We voegen er een kussen aan toe.

    Une carpette d’orient noué main et signé. Nous ajoutons un coussin.
    No longer available
    Dim. 96 x 64 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #769

    Twee verschillende handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.

    Deux carpettes d’orient différentes en laine nouées main.
    No longer available
    Dim. 165 x 95 & 170 x 115 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #759
    Goum

    Een handgeknoopt karpetje van zijde.

    Une carpette en soie nouée main.
    No longer available
    Dim. 142 x 77 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #762
    Goum

    Een handgeknoopt wandkleed van zijde met een decor van vogels en bloemen.

    Une tapisserie en soie nouée main avec un décor de fleurs et oiseaux.
    No longer available
    Dim. 154 x 93 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #794

    Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol. Eén met slijtage.

    Deux carpettes d’orient en laine. Nouées main. Une carpette est usagée.
    No longer available
    Dim. 165 x 118 & 152 x 107 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #680

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol en glanskatoen met een mirhab met bloemen.

    Un tapis d’orient en laine et coton mercerisé et un mirhab avec fleurs.
    No longer available
    Dim. 181 x 129 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #665
    Keshan

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 246 x 319 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #660

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 268 x 191 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #772

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Une carpette persane en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 226 x 146 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #424

    Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol.

    Une carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 157 x 128 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #742
    Nain

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 310 x 197 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #789

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    Un tapis persan. Noué main.
    No longer available
    Dim. 219 x 111 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #782

    Twee verschillende handgeknoopte Oosterse tapijten van wol. Slijtage.

    Deux tapis d’Orient en laine noués main. Usagés.
    No longer available
    Dim. 200 x 130 & 205 x 135 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #749
    Hosseinabad

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 220 x 145 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #656

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.

    Un tapis d’Orient en laine noué main. Usagé.
    No longer available
    Dim. 350 x 244 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #404
    Peribedhil

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol op katoen. Slijtage.

    Tapis d’Orient en laine sur coton. Noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 166 x 107 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #442
    Goum

    Een Perzisch wollen tapijt van wol en zijde op katoen.

    Tapis persan en laine et soie sur coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 106 x 160 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #702

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 304 x 196 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #774

    Twee verschillende handgeknoopte Oosterse tapijten. Slijtage.

    Deux tapis d’Orient noués main différents. Usagés.
    No longer available
    Dim. 186 x 125 & 213 x 133 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #440

    Een paar gefineerde nachtkastjes in Régencestijl met één lade.

    Paire de tables de chevet en placage de style Régence. Ouvrant à un tiroir.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #194
    Jan De Clercq
    Period: 1881 - 1962

    “De Hypnotiseur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “L’Hypnotiseur”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 27 x 22 cm
    Estimate: € 450 / 500
  • #527

    Een paar beelden van Chinees porselein.

    Deux statues en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #657

    Een kaststel van meerkleurig porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.

    Garniture de cabinet en porcelaine polychrome de Canton. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. 41,50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #29

    “De Heilige Drievuldigheid” Ontwerp voor een fresco. Gewassen pentekening op papier. Gemonogrammeerd A.O. en gedateerd ‘17.

    “La Trinité”. Dessin d’une fresque. Lavis sur papier. Monogrammé A.O. et daté 1917.
    No longer available
    Dim. 13,5 x 14,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #97

    Een sierschild van gietijzer met een decor van een slagveld.

    Bouclier décorétif en fonte à décor d’un champ de bataille.
    No longer available
    Dim. 63 x 43 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #25

    Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.

    Un bracelet à maillons en or jaune et blanc 18 ct.
    No longer available
    Dim. 3,02 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #323

    “Luipaarden”. Een groep van meerkleurig aardewerk. Italiaans werk.

    “Léopards”. Groupe en faïence polychrome. Travail italien.
    No longer available
    Dim. l: 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #426

    Een reeks van vier stoelen van grijsgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl. Gevlochten rug en zit.

    Suite de quatre chaises en bois à patine grise de style Louis XVI. Dossiers et sièges cannés.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #540

    Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een waterbuffel met kalf.

    Netsuke en ivoire sculpté en forme d’un buffle et son veau.
    No longer available
    Dim. l: 5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #476

    Een mahoniehouten kaarttafeltje met vier tapse poten en een klapblad.

    Table à jeux en acajou sur quatre pieds gaines dont deux amovibles et à tablette pliante.
    No longer available
    Dim. 73 x 82 x 41 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #240

    Een 18 karaats wit gouden broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.

    Une broche en or blanc 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1,50 ct.
    No longer available
    Dim. 10,13 g
    Estimate: € 1200 / 1400
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 september 2017

De veiling is volledig, 810 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 September 2017 19:00
27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More