Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en gemerceriseerd katoen met een decor van bloemen en vogels.

Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en gemerceriseerd katoen met een decor van bloemen en vogels.

Un tapis persan en laine et coton mercerisé noué main avec un décor de fleurs et oiseaux.
Dim. 207 x 138 cm
SKU: 2609170754.
Category: Tapijt.
Auction day: 27 September 2017 19:00
Catalogue #754
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #660

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 268 x 191 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #442
    Goum

    Een Perzisch wollen tapijt van wol en zijde op katoen.

    Tapis persan en laine et soie sur coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 106 x 160 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #766
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 110 x 218 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #702

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 304 x 196 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #749
    Hosseinabad

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 220 x 145 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #769

    Twee verschillende handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.

    Deux carpettes d’orient différentes en laine nouées main.
    No longer available
    Dim. 165 x 95 & 170 x 115 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #772

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Une carpette persane en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 226 x 146 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #759
    Goum

    Een handgeknoopt karpetje van zijde.

    Une carpette en soie nouée main.
    No longer available
    Dim. 142 x 77 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #784
    Bochara

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 135 x 67 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #789

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    Un tapis persan. Noué main.
    No longer available
    Dim. 219 x 111 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #797

    Een geschilderd wandtapijt naar middeleeuws voorbeeld. XIXe eeuw. Slijtage.

    Tapisserie peinte d’après un carton des Moyens Ages. Fin XXe siècle. Usures.
    No longer available
    Dim. 148 x 167 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #774

    Twee verschillende handgeknoopte Oosterse tapijten. Slijtage.

    Deux tapis d’Orient noués main différents. Usagés.
    No longer available
    Dim. 186 x 125 & 213 x 133 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #665
    Keshan

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 246 x 319 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #782

    Twee verschillende handgeknoopte Oosterse tapijten van wol. Slijtage.

    Deux tapis d’Orient en laine noués main. Usagés.
    No longer available
    Dim. 200 x 130 & 205 x 135 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #404
    Peribedhil

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol op katoen. Slijtage.

    Tapis d’Orient en laine sur coton. Noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 166 x 107 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #680

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol en glanskatoen met een mirhab met bloemen.

    Un tapis d’orient en laine et coton mercerisé et un mirhab avec fleurs.
    No longer available
    Dim. 181 x 129 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #656

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.

    Un tapis d’Orient en laine noué main. Usagé.
    No longer available
    Dim. 350 x 244 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #742
    Nain

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 310 x 197 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #690

    Een groot handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un grand tapis perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 390 x 370 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #758

    Een handgeknoopt Perzisch kleed van wol en glanskatoen.

    Un tapis persan en laine et coton mercerisé.
    No longer available
    Dim. 186 x 123 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #424

    Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol.

    Une carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 157 x 128 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #794

    Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol. Eén met slijtage.

    Deux carpettes d’orient en laine. Nouées main. Une carpette est usagée.
    No longer available
    Dim. 165 x 118 & 152 x 107 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #762
    Goum

    Een handgeknoopt wandkleed van zijde met een decor van vogels en bloemen.

    Une tapisserie en soie nouée main avec un décor de fleurs et oiseaux.
    No longer available
    Dim. 154 x 93 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #792
    Bochara

    Een handgeknoopt Oosters karpet Gesigneerd. We voegen er een kussen aan toe.

    Une carpette d’orient noué main et signé. Nous ajoutons un coussin.
    No longer available
    Dim. 96 x 64 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #486

    Een kleine tafel van notenhout met vier poten in verbinding.

    Petite table en noyer sur quatre pieds à entretoise en H.
    No longer available
    Dim. 74 x 104 x 67 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #427
    Val St. Lambert

    Twee zeshoekige kandelaars van kleurloos kristal, waarvan één met oorspronkelijke doos. Gemerkt.

    Deux candélabres hexagonaux en cristal incolore dont un avec boîte d’origine. Avec marque.
    No longer available
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #436

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 206 167 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #392

    Een lot Mary Gregoryglas, bestaande uit twee verschillende vaasjes op voet en een buikvaasje. XIXe eeuw.

    Lot de verres Mary Gregory comprenant deux différents vases sur pied et un vase pansu. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 15 - 19 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #663

    Een paar achthoekige dekselvazen van blauw en wit aardewerk, versierd met een leeuw op het deksel. Delft.

    Paire de vases couverts octogonaux en faïence bleue et blanche. Couvercles surmontés d’un lion.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #716

    Een ovale mahoniehouten tafel, verlengbaar tot 3,5 m. Gecanneleerde poten.

    Table en acajou extensible jusqu’à 3,5 m. Pieds cannelés.
    No longer available
    Dim. 73 x 123 cm
    Estimate: € 240 / 340
  • #534
    Lambert Laureys

    “Rivierlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Paysage rupestre”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 18 x 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #96

    Een eikenhouten kastje met een grote en een kleine paneeldeur en bovenaan een lade. XIXe eeuw.

    Une armoire en chêne avec une petite porte et une grande porte et un tiroir. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. H: 140 cm B: 88 cm D: 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #64
    Kurt Peiser
    Period: 1887-1962

    “Gamins de pêcheurs”. Een kleurenets. Gesigneerd in en buiten de plaat.

    “Gamins de pêcheurs”. Eau forte en couleurs. Signée dans et hors planche.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #738

    “Zittend figuur in gewaden”. Een kunstwerk van kunststof uit de reeks ‘Guardians of time’. Onderaan gesigneerd, genummerd 20/99 en gedateerd 2016. Met lampje.

    “Figure assis”. Sculpture en plastique de la série “Guardians of time”. Signée sous la base, datée 2016 et numérotée 20/99. Avec lampe.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #301

    Een milieu-de-table van verguld brons, gedragen door vier putti met guirlandes. Eén guirlande te herstellen.

    Milieu de table en bronze doré porté par quatre putti aux guirlandes. Une guirlande à réparer.
    No longer available
    Dim. l: 56 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #730

    Een zgn. opiumtafel van hardhout.

    Une table à opium en bois exotique.
    No longer available
    Dim. 42 x 94 x 94 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 september 2017

De veiling is volledig, 810 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 September 2017 19:00
27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More