#566
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 290 x 170 cmEstimate: € 60/100 -
#755
Een handgeknoopt tapijt van zijde.
Tapis en soie. Noué main.Dim. 159 x 94 cmEstimate: € 400/420 -
#106Bidjar
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 308 x 198 cmEstimate: € 100/160 -
#754
Een handgeknoopt zijden tapijt.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.Dim. 170 x 93 cmEstimate: € 500/500 -
#753
Een handgeknoopt zijden tapijt met een mihrab in het decor.
#246Bochara
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 322 x 210 cmEstimate: € 100/160 -
#116
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.Dim. 362 x 102 cmEstimate: € 50/100 -
#96
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 320 x 200 cmEstimate: € 200/240 -
#166Naïn
Een handgeknoopt wollen tapijt. Perzië.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 350 x 240 cmEstimate: € 300/500 -
#196
Een handgeknoopt wollen Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.Dim. 350 x 260 cmEstimate: € 200/300 -
#386Anatolië
Een handgeknoopte Turkse wollen loper.
Couloir turque en laine. Noué main.Dim. 419 x 70 cmEstimate: € 40/60 -
#216Keshan
Tapis persan en laine. Noué main.Dim. 215 x 140 cmEstimate: € 80/120 -
#526
Tapis d’Orient en soie. Noué main.Dim. 280 x 185 cmEstimate: € 1000/1100 -
#86
Een handgeknoopte wollen loper met florale motieven.
Couloir en laine aux motifs floraux. Noué main.Dim. 415 x 105 cmEstimate: € 40/60
#571Jef Claerhout
#134Edmond De MeulenaerePeriod: 1884 - 1963
“Hoeve bij het water”. Olieverf op board. Gesigneerd.
#118
#282Hillaire Bals
“Kippen op het erf.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Poules dans la basse cour”. Huile sur panneau. Signé.Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 500/600 -
#655
#312
“Herenportret”. Olieverf op doek. Eerste helft XIXde eeuw.
“Portrait d’homme”. Huile sur toile. Première moitié du XIXe siècle.Dim. 69 x 52 cmEstimate: € 100/140 -
#220
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’une émeraude centrale de ± 3,50 ct.Dim. 5,39 gEstimate: € 2200/2400 -
#668Val St. Lambert
Een langgerekte coupe van blauw geblazen kristal. Gemerkt.
#407
#283
Kaststel van aardewerk, bestaande uit een dekselvaas en twee fluitvazen.
Garniture de cabinet en faïence comprenant une potiche et deux cornets.Dim. H 45 cmEstimate: € 80/120 -
#27
Paar messingen kandelaars in Lodewijk XIV-stijl.
#411
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de sages.Dim. h: 47 cmEstimate: € 200/400