#436Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#356Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#646Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#486Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#476Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#526Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#396Een wollen tapijt.
Un tapis en laine.No longer availableDim. 205 x 137 cmEstimate: € 80 / 120 -
#636Een handgeknoopt Iraans wollen tapijt.
#516Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#446Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#76Een gobelin naar XVIIe eeuws voorbeeld.
#376DardjasinEen handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#426Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#386HerekeEen klein zijden wandkleedje. Gesigneerd.
#466GhasghaiEen handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#496Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#366YahyaliTwee handgeknoopte Turkse wollen karpetten.
#616BidjarTwee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#626Een machinaal geweven wollen tapijt met decor van ruiters en dieren.
Tapis en laine tissé à la machine avec décor de chevaux et d'animaux.No longer availableDim. 335 x 248 cmEstimate: € 40 / 60
#311Een paar hoornvazen en een klein vaasje met handvatten van Brussels porselein met vergulde decors. Eén met randschilfer en één met haarscheur.
Une paire de vases en corne et un petit vase à anses en porcelaine de Bruxelles à décorations dorées. Un avec un éclat sur le bord et un avec un cheveu.No longer availableDim. h: 15 & 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#266Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw.
Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transitionnel. Tablette en marbre. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 80 x 77 x 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#643Een gepolychromeerd houten wandmasker en een deels witgepatineerd beeld.
Un masque mural en bois polychrome et une statue en partie patinée blanche.No longer availableDim. h: 42 & 63 cmEstimate: € 60 / 80 -
#191Maurice Constant FavrePeriod: 1875 - 1915“Le Chant de la Fileuse”. Een bronzen beeld met donker patina. Gesigneerd.
Le Chant de la Fileuse . Une statue en bronze à patine sombre. Signée.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 1100 / 1300 -
1 pièce d'or Conservation de 100 000 roupies. Verso: varan. Au 900/1000. Indonésie 1974.No longer availableDim. 33,43 gEstimate: € 1400 / 1600 -
Sulac (Lucien Calus)“Vis”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#527Een deels gepatineerde bronzen Boeddha.
Un Bouddha en bronze partiellement patiné.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100 / 140