#758
Een handgeknoopt Perzisch kleed van wol en glanskatoen.
#789
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#660
#762Goum
Een handgeknoopt wandkleed van zijde met een decor van vogels en bloemen.
#702
#792Bochara
#656
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#769
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
#680
#404Peribedhil
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol op katoen. Slijtage.
#442Goum
Een Perzisch wollen tapijt van wol en zijde op katoen.
#665Keshan
#774
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse tapijten. Slijtage.
#797
#749Hosseinabad
#766Gabbeh
#782
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse tapijten van wol. Slijtage.
#794
Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol. Eén met slijtage.
#759Goum
Een handgeknoopt karpetje van zijde.
#424
Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol.
#742Nain
#754
#784Bochara
#690
Een groot handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un grand tapis perse en laine noué main.No longer availableDim. 390 x 370 cmEstimate: € 180/240
“Abstract”. Collage.
#710
Een sobere eikenhouten wieg. XIXe eeuw.
Berceau sobre en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 60/100 -
#584Jozef MousPeriod: 1896-1968
“Jesus aan het kruis.” Triptiek, olieverf op board.
“La crucifixion”. Triptyque, huile sur carton. Signé.No longer availableEstimate: € 600/800 -
#242Clement Sielens
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 71 cmEstimate: € 120/200 -
#724
Een sobere houten koffer met gegalbeerd deksel.
#91Saint Louis
Een karaf van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#455
#522Chris Van de Velde
“Compositie met plantje en vliegenraam”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Composition à la petite plante et au moustiquaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 89 x 79 cmEstimate: € 50/80 -
#720
Een mahoniehouten tea table op centrale driepoot.
#185
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 2,12 ct et d’un saphir d’un poids total de ± 4,50 ct.No longer availableDim. 13,91 gEstimate: € 3000/4000 -
#693
#480
Een mahoniehouten tafeltje met twee poten in verbinding.
Petite table en acajou sur pieds à entretoise.No longer availableDim. l: 111 cmEstimate: € 50/70