Similar lots by type
-
#546Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis persan en laine noué à la main. Usures.No longer availableDim. 295 x 216 cmEstimate: € 120 / 200 -
#566Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 250 x 175 cmEstimate: € 50 / 80 -
#416Een handgeknoopt bidkleedje van zijde.
Un tapis de prière en soie noué à la main.No longer availableDim. 107 x 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#556een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
un tapis en laine turc noué à la main.No longer availableDim. 220 x 134 cmEstimate: € 80 / 120 -
#666KadjarEen handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
Un chemin de table en laine persan noué à la main.No longer availableDim. 137 x72 cmEstimate: € 60 / 100 -
#585Een handgeknoopt Oosters wollen kleedje.
Une carpette orientale en laine nouée à la main.No longer availableDim. 150 x 105 cmEstimate: € 100 / 120 -
#526HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 259 x 322 cmEstimate: € 200 / 250 -
#492BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 342 x 248 cmEstimate: € 300 / 400 -
#538Indo-BidjarEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 257 x 170 cmEstimate: € 80 / 120 -
#376Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un chemin de table oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 304 x 73 cmEstimate: € 30 / 50 -
#356Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen kleedjes.
Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 132 x 83 cm & 62 x 43 cmEstimate: € 25 / 35 -
#592Een handgeknoopte wollen Kelim.
Un kilim en laine oriental noué à la main.No longer availableDim. 205 x 112 cmEstimate: € 80 / 120 -
#696Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un chemin de table oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 522 x 70 cmEstimate: € 200 / 240 -
#686Een handgeknoopt Pakistaans wollen bidkleedje en een karpetje.
Un tapis de prière en laine pakistanais noué à la main et un petit tapis.No longer availableDim. 124 x 81 & 128 x 116 cmEstimate: € 30 / 50 -
#596Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 233 x 185 cmEstimate: € 60 / 100 -
#536Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. x 152 cmEstimate: € 80 / 120 -
#406Twee Afghaanse wollen kleedjes.
Deux tapis afghans en laine.No longer availableDim. 123 x 97 cm & 147 x 108 cmEstimate: € 35 / 45 -
#396Een handgeknoopte Perzische wollen loper. Lichte slijtage.
Un chemin de table en laine persan noué à la main. Usure légère.No longer availableDim. 310 x 86 cmEstimate: € 75 / 100 -
#576Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis de Chine en laine noué à la main.No longer availableDim. 392 x 304 cmEstimate: € 120 / 200 -
#521Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Usure légère.No longer availableDim. 320 x 172 cmEstimate: € 120 / 180 -
#606Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 207 x 139 cmEstimate: € 60 / 100 -
#426Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 380 x263 cmEstimate: € 200 / 240 -
#586Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 230 x 170 cmEstimate: € 50 / 60 -
#656Een handgeknoopt Afghaans wollen kleedje. Gesigneerd.
Un tapis en laine afghan noué à la main. Signé.No longer availableDim. 134 x 78 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#439Chinese scroll met een landschap.
Scroll chinois représentant un paysage.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#601NimyTwee verschillende schenkkannen van meerkleurig aardewerk, versierd met dieren. Eén gemerkt onderaan.
Deux pichets différents en faïence multicolore, décorés d'animaux. L'un marqué au fond.No longer availableDim. h: 24 & 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#543Een lot van elf medailles met ontwerpen van o.a. Jean Vernon, C. Van Dionaut, Georges Petit, Dolf Ledel & R. Duboc.
Un lot de onze médailles aux motifs de Jean Vernon, C. Van Dionaut, Georges Petit, Dolf Ledel & R. Duboc.No longer availableEstimate: € 90 / 110 -
#150Een lange parelhalssnoer met 18 K witgouden slot bezet met een diamant van +- 0,10 ct.
Un long collier de perles au fermoir en or blanc 18 K, serti d’un diamant de ca 0,10 ct.No longer availableDim. l: 36 cmEstimate: € 300 / 400 -
#635Porcelaine Atelier du TabalouEen zeevruchtenservies van meerkleurig Limogesporselein, bestaande uit acht schelpvormige borden, vier oesterborden, een kreeftenschotel en een sauskom. Onderaan gemerkt.
Un service de fruits de mer en porcelaine de Limoges multicolore, composé de huit assiettes en forme de coquille, quatre assiettes à huîtres, un plat à homard et un bol à sauce. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#599“Koe in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vache dans le pré. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#470Een luchter van glas en koper met kristallen pendeloques in Régencestijl.
Lustre en verre et cuivre avec pendeloques en cristal de style Régence.No longer availableDim. h 125 cmEstimate: € 80 / 120 -
#58Twee gepolychromeerde heiligenbeelden, waarbij een houten voorstelling van Sint Antonius en een plaasteren voorstelling van Sint Pieter (?). XIX en XXe eeuw.
Deux statues polychromes de saints, dont une représentation en bois de Saint Antoine et une représentation en plâtre de Saint Pierre (?). XIX et XXe siècle.No longer availableDim. h: 28 & 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#660Een lot van twee XIXe eeuwse koekenplanken en één plank met uitgestoken decor en gedateerd 1831.
Lot de deux planches en biscuit XIXème et une frise à décor sculpté et datée 1831.No longer availableDim. 60 x 8; 60x 10,5 & 80,5 x 10 cmEstimate: € 100 / 120 -
#620Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een kleine console met lampje, een beeldje van Don Quichotte, een graanmaat en de basis van een XVIIIe eeuws kruisbeeld.
Un lot de gravures, composé d'une petite console avec lampe, une statuette de Don Quichotte, une mesure à grain et la base d'un crucifix du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#40Een lange 18 K geelgouden ketting met een 18 K geelgouden hanger bezet met damesprofiel van Limoges porselein.
Un long collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en or jaune 18 carats serti d'une plaque en porcelaine de Limoges avec profil de dame.No longer availableDim. 9,55 g l: 34 cmEstimate: € 300 / 400 -
#236Een eikenhouten dekenkoffer met paneeltjes rondom.
Une boîte à couvertures en chêne avec des panneaux tout autour.No longer availableEstimate: € 120 / 200

