#166Naïn
Een handgeknoopt wollen tapijt. Perzië.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 350 x 240 cmEstimate: € 300 / 500 -
#246Bochara
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 322 x 210 cmEstimate: € 100 / 160 -
#86
Een handgeknoopte wollen loper met florale motieven.
#566
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 290 x 170 cmEstimate: € 60 / 100 -
#753
Een handgeknoopt zijden tapijt met een mihrab in het decor.
#526
Een handgeknoopt zijden tapijt.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.Dim. 280 x 185 cmEstimate: € 1000 / 1100 -
#386Anatolië
Een handgeknoopte Turkse wollen loper.
Couloir turque en laine. Noué main.Dim. 419 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#754
Tapis d’Orient en soie. Noué main.Dim. 170 x 93 cmEstimate: € 500 / 500 -
#755
Een handgeknoopt tapijt van zijde.
Tapis en soie. Noué main.Dim. 159 x 94 cmEstimate: € 400 / 420 -
#106Bidjar
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 308 x 198 cmEstimate: € 100 / 160 -
#116
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.Dim. 362 x 102 cmEstimate: € 50 / 100 -
#196
Een handgeknoopt wollen Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.Dim. 350 x 260 cmEstimate: € 200 / 300 -
#363Bachtiar
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen met een dambordmotief.
#96
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 320 x 200 cmEstimate: € 200 / 240
#490
Trois petits éléphants, une biche et un sanglier en ivoire sculpté. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Petits manquants.Estimate: € 50 / 80 -
#289
Lampadaire en albâtre sculpté. L’abat-jour également en albâtre en forme de diabolo à la frise de fleurs centrale. Majorque, années 30.Dim. H. 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#356
Een bijzettafeltje in Régencestijl met entretoise.
#636
#618
#71
Een paar appliques van gedreven geel koper met druiven in het decor.
#426
Candélabre d’église en laiton massif de style baroque. Monté en lampadaire à l’électricité.Dim. H. 172 cmEstimate: € 80 / 120 -
#306
#15
Een 18 karaats wit gouden toi et moi bezet met een parel en fantasiestenen.
Bague toi et moi en or blanc 18 ct sertie de perles et de pierres de fantaisie.Dim. 2,66 gEstimate: € 100 / 200 -
#151
Een theeserviesje voor twaalf personen van Japans porselein met een meerkleurig bloesemdecor op blauwe fond. Eén kopje manco.
Service à thé pour 12 personnes en porcelaine du Japon à décor polychrome de fleurs sur fond bleu. Une tasse manque.Estimate: € 30 / 40 -
#620
Ecritoire en acajou de style Georgian ouvrant à un tiroir en ceinture. Deux éléments décoratifs en cuivre au dessus des pieds manquent. Nous ajoutons deux chaises de style Regency.Dim. 100 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#153
Een lot van zes heiligenbeelden van Brussels porselein.
Lot de six statuettes sacrées en porcelaine de Bruxelles.Estimate: € 60 / 100