Similar lots by type
-
#363BachtiarEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen met een dambordmotief.
Tapis persan en laine sur coton à motif d’échiquier.Dim. 320 x 217 cmEstimate: € 200 / 300 -
#166NaïnEen handgeknoopt wollen tapijt. Perzië.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 350 x 240 cmEstimate: € 300 / 500 -
#566Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 290 x 170 cmEstimate: € 60 / 100 -
#196Een handgeknoopt wollen Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.Dim. 350 x 260 cmEstimate: € 200 / 300 -
#755Een handgeknoopt tapijt van zijde.
Tapis en soie. Noué main.Dim. 159 x 94 cmEstimate: € 400 / 420 -
#386AnatoliëEen handgeknoopte Turkse wollen loper.
Couloir turque en laine. Noué main.Dim. 419 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#86Een handgeknoopte wollen loper met florale motieven.
Couloir en laine aux motifs floraux. Noué main.Dim. 415 x 105 cmEstimate: € 40 / 60 -
#116Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.Dim. 362 x 102 cmEstimate: € 50 / 100 -
#753Een handgeknoopt zijden tapijt met een mihrab in het decor.
Tapis d’Orient en soie au mirhab. Noué main.Dim. 163 x 94 cmEstimate: € 480 / 560 -
#246BocharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 322 x 210 cmEstimate: € 100 / 160 -
#106BidjarEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 308 x 198 cmEstimate: € 100 / 160 -
#754Een handgeknoopt zijden tapijt.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.Dim. 170 x 93 cmEstimate: € 500 / 500 -
#96Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 320 x 200 cmEstimate: € 200 / 240 -
#526Een handgeknoopt zijden tapijt.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.Dim. 280 x 185 cmEstimate: € 1000 / 1100
Other lots in this auction
-
#532Noparat Livisit“De oogst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La moisson”. Huile sur toile. Signée.Dim. 40 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#616Mahoniehouten bureau met zes laden in de opzet en drie laden in de gordel. Voluutpoten. Tijdperk Louis-Philippe.
Bureau en acajou à six tiroirs vers le haut et trois tiroirs en ceinture. Pieds volutes. Epoque Louis-Philippe.Estimate: € 100 / 140 -
#3Een kapstok van gebogen beukenhout in de geest van Thonet.
Porte manteaux en frêne plié dans l’esprit de Thonet.Dim. H 195 cmEstimate: € 20 / 30 -
#605Een slagtand versierd met gestileerde bloemenranken. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw. Met plexi staander.
Défense décorée de branches fleuries sculptées. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Avec support en plexi.Dim. L. 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#367M. Duck“Sedes Sapientiae”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Herstelling. In een mooie lijst met schildpadbeschildering uit de tijd.
“Sedes Sapiientiae”. Huile sur toile. Signée. Réparation. Dans un joli cadre d’époque peint à l’écaille.Dim. 70 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#305Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een robijn van ± 0,60 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un rubis de ± 0,60 ct.Dim. 3,51 gEstimate: € 300 / 400 -
#15Een 18 karaats wit gouden toi et moi bezet met een parel en fantasiestenen.
Bague toi et moi en or blanc 18 ct sertie de perles et de pierres de fantaisie.Dim. 2,66 gEstimate: € 100 / 200 -
#321Een lot kobaltblauw porselein, waarvan vier Portugese vazen met decor van bloemen in uitsparingen, twee daarvan vormen een paar, en een videpoche met deksel en steel met een romantische scène op het deksel.
Lot de porcelaines en bleu cobalt dont quatre vases portugais aux décors de fleurs dans des cartouches, deux en forment une paire, et un vide-poche couvert au manche décoré d’une scène romantique sur le couvercle.Estimate: € 60 / 100 -
#183“Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Met een Meissen merk. XIXde eeuw. Restauratie aan een hoofd.
“Couple”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Avec une marque de Meissen en bleu sous couverte, XIXe siècle. Restauration à une tête.Dim. H. 10,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#162“Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1977.
“Vue de Lierre”. Huile sur toile. Illisiblement signée et datée 1977.Dim. 75 x 57 cmEstimate: € 200 / 300 -
#219Leon Herbo“Biddende monnik.” Olieverf op paneel, XIXde eeuw. Gesigneerd.
“Moine en prière”. Huile sur panneau, XIXe siècle. Signé.Dim. 36 x 27 cmEstimate: € 400 / 500 -
#130Een 18 karaats wit en geel gouden toi et moi bezet met één diamant van ± 0,20 ct. en een parel.
Bague toi et moi en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un diamant de ± 0,20 ct et d’une perle.Dim. 2,74 gEstimate: € 200 / 300

