#116Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.Dim. 362 x 102 cmEstimate: € 50 / 100 -
#246BocharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 322 x 210 cmEstimate: € 100 / 160 -
#526Een handgeknoopt zijden tapijt.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.Dim. 280 x 185 cmEstimate: € 1000 / 1100 -
#86Een handgeknoopte wollen loper met florale motieven.
#386AnatoliëEen handgeknoopte Turkse wollen loper.
Couloir turque en laine. Noué main.Dim. 419 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#753Een handgeknoopt zijden tapijt met een mihrab in het decor.
#166NaïnEen handgeknoopt wollen tapijt. Perzië.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 350 x 240 cmEstimate: € 300 / 500 -
#96Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 320 x 200 cmEstimate: € 200 / 240 -
#755Een handgeknoopt tapijt van zijde.
Tapis en soie. Noué main.Dim. 159 x 94 cmEstimate: € 400 / 420 -
#566Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 290 x 170 cmEstimate: € 60 / 100 -
#106BidjarEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 308 x 198 cmEstimate: € 100 / 160 -
#754Een handgeknoopt zijden tapijt.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.Dim. 170 x 93 cmEstimate: € 500 / 500 -
#196Een handgeknoopt wollen Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.Dim. 350 x 260 cmEstimate: € 200 / 300
#390SwarovskiEen ketting met hangers, een paar oorbellen en een ring.
#664“Bloemenstilleven”. Acryl op papier. Russische school. draagt handtekening.
#318Drie stuks geslepen kleurloos kristal met een mandje.
Trois pièces en cristal incolore dont une corbeille.Estimate: € 25 / 40 -
#389“De schapenhoeder”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 187/350 buiten de plaat.
“Le berger et son troupeau”. Lithographie. Signée et numérotée 187/350 hors planche.Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#468Een paar vazen van Chinees porselein met een blauw en wit decor van personages. Tweede helft XXste eeuw.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages. Deuxième moitié du XXe siècle.Dim. H.44 cmEstimate: € 150 / 250 -
#15Een 18 karaats wit gouden toi et moi bezet met een parel en fantasiestenen.
Bague toi et moi en or blanc 18 ct sertie de perles et de pierres de fantaisie.Dim. 2,66 gEstimate: € 100 / 200 -
#308Een lot wit en verguld porselein, bestaande uit een nachtspiegel, een mandje, een siervaasje en een theepot in Louis-Philippestijl met een meerkleurig landschapsdecor en waarvan het deksel ontbreekt.
Lot de porcelaines blanches à décors dorés comprenant un seau de nuit, une corbeille, un petit vase à deux anses et une théière Louis-Philippe à décor polychrome d’un paysage dont la couvercle manque.Estimate: € 80 / 120 -
#327Een vaas van Imariporselein, gemonteerd als lampenvoet.
Vase en porcelaine d’Imari monté en lampe.Dim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#596Een fauteuil van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl bekleed met beige fluweel.
#93LegrasVaasje van glaspasta. Gemerkt.
Petit vase en pâte de verre. Avec marque.Dim. H 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
Trois épingles en or jaune 18 ct dont une sertie d’un petit saphir, une d’une baguette de diamant et une de deux petits saphirs et un diamant. Dans la boîte d’origine.Dim. 4,95 gEstimate: € 200 / 300