#276
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#326
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt. Lichte verkleuring.
#96Heriz
#306
#86
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#466Taspinar
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#166Naïn
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van katoen en zijde.
#496
#346
Een Oosters wollen loper. Handgeknoopt.
#486Keshan
#366
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#316
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#186
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 204 x 143 cmEstimate: € 100/120
#589Hokusai School
“Fukurokuju et un daim”. Esquisse pour une gravure sur bois du fin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 400/500 -
#11
#427Val St. Lambert
#478Lladro
#450Chanel
#746
#193Mathurin Moreau
“Cupido”. Bronzen beeld. Gesigneerd.
“Cupidon”. Sculpture en bronze. Signée.No longer availableDim. H 26 cmEstimate: € 600/650 -
#598Val St. Lambert
Een asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
#625
Lot van vier poppen. Hoofdjes van papier-maché. De eerste gemerkt Unica Courtrai Belgium 68 (H. 62), de tweede werk van Joseph Verhoye Deckmyn, gemerkt Made in Belgium JVD (H. 68), de derde gemerkt Unica Belgium (celluloid) (H. 59), de vierde werk van Joseph Verhoye Deckmyn, gemerkt Made in Belgium JVD (H. 72). Omstreeks 1920. Compositielichamen.
Lot de quatre poupées. Têtes en papier mâché. La première marquée Unica Courtrai Belgium 68 (H. 62 cm), la deuxième par Joseph Verhoye Deckmyn, avec marque Made in Belgium JVD (H. 68 cm), la troisième marquée Unica Belgium (celluloïd) (H. 59 cm) et la quatrième par Joseph Verhoye Deckmyn, marquée Made in Belgium JVD (H. 72 cm). Vers 1920. Corps en composition.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#578
Een paar hemelsblauwe porseleinen Fo-honden. China, omstreeks 1900.
#234
“Le palais épiscopal de Beauvais”. Crayon et aquarelle sur papier. Monogrammé, vers 1830.No longer availableDim. 41 x 55 cmEstimate: € 150/180 -
#4
“Genretafereel”. Een koperen etsplaat.
“Scène de genre”. Planche d’eau-forte en cuivre.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 30/50