Other lots by Bidjar
Similar lots by type
-
#596
Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 233 x 185 cmEstimate: € 60/100 -
#426
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 380 x263 cmEstimate: € 200/240 -
#606
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 207 x 139 cmEstimate: € 60/100 -
#656
Een handgeknoopt Afghaans wollen kleedje. Gesigneerd.
Un tapis en laine afghan noué à la main. Signé.No longer availableDim. 134 x 78 cmEstimate: € 60/80 -
#536
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. x 152 cmEstimate: € 80/120 -
#356
Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen kleedjes.
Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 132 x 83 cm & 62 x 43 cmEstimate: € 25/35 -
#666Kadjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
Un chemin de table en laine persan noué à la main.No longer availableDim. 137 x72 cmEstimate: € 60/100 -
#396
Een handgeknoopte Perzische wollen loper. Lichte slijtage.
Un chemin de table en laine persan noué à la main. Usure légère.No longer availableDim. 310 x 86 cmEstimate: € 75/100 -
#576
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis de Chine en laine noué à la main.No longer availableDim. 392 x 304 cmEstimate: € 120/200 -
#521
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Usure légère.No longer availableDim. 320 x 172 cmEstimate: € 120/180 -
#546
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis persan en laine noué à la main. Usures.No longer availableDim. 295 x 216 cmEstimate: € 120/200 -
#376
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un chemin de table oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 304 x 73 cmEstimate: € 30/50 -
#566
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 250 x 175 cmEstimate: € 50/80 -
#585
Een handgeknoopt Oosters wollen kleedje.
Une carpette orientale en laine nouée à la main.No longer availableDim. 150 x 105 cmEstimate: € 100/120 -
#526Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 259 x 322 cmEstimate: € 200/250 -
#696
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un chemin de table oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 522 x 70 cmEstimate: € 200/240 -
#592
Een handgeknoopte wollen Kelim.
Un kilim en laine oriental noué à la main.No longer availableDim. 205 x 112 cmEstimate: € 80/120 -
#416
Een handgeknoopt bidkleedje van zijde.
Un tapis de prière en soie noué à la main.No longer availableDim. 107 x 65 cmEstimate: € 120/200 -
#556
een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
un tapis en laine turc noué à la main.No longer availableDim. 220 x 134 cmEstimate: € 80/120 -
#586
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 230 x 170 cmEstimate: € 50/60 -
#616
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Usure légère.No longer availableDim. 280 x 180 cmEstimate: € 60/80 -
#406
Twee Afghaanse wollen kleedjes.
Deux tapis afghans en laine.No longer availableDim. 123 x 97 cm & 147 x 108 cmEstimate: € 35/45 -
#538Indo-Bidjar
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 257 x 170 cmEstimate: € 80/120 -
#686
Een handgeknoopt Pakistaans wollen bidkleedje en een karpetje.
Un tapis de prière en laine pakistanais noué à la main et un petit tapis.No longer availableDim. 124 x 81 & 128 x 116 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#278
Een oude Belgische degen. Bijgevoegd twee stijgbeugels.
Une vieille épée belge. Deux étriers sont ajoutés.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 120/200 -
#112
“Romantisch rivierlandschap met figuren op een bruggetje”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘J.d.C.’
“Paysage fluvial romantique avec personnages sur un pont”. Huile sur panneau. Monogrammée 'J.d.C.'No longer availableDim. 23 x 20 cmEstimate: € 120/200 -
#223
“Jonge atleet”. Een gepatineerd plaasteren beeld. Achteraan gesigneerd.
Jeune athlète. Une statue en plâtre patiné. Signée au dos.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 50/80 -
#628
Een lot van zeven Oosterse dolken in diverse uitvoeringen.
Un lot de sept poignards orientaux de différents modèles.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#479Jef Van TuerenhoutPeriod: 1926 - 2006
“Dame met bloemenhoed”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Dame au chapeau de fleurs. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 58 x 42 cmEstimate: € 140/180 -
#697
Een paar biscuit beeldjes als bloemenvaasjes met een jongen en meisje. Gemerkt.
Une paire de figurines en biscuit comme vases à fleurs avec un garçon et une fille. Marqué.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 30/50 -
#269M. Op de Beeck
“Dieseghemhoeve te Mortsel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Dieseghemhoeve à Mortsel. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 60/100 -
#176
Een tweedeurskast van eikenhout en perelaar met onderaan een lade. Versierd met fijn uitgestoken paneeltjes, een rechte kroonlijst in reliëf met leeuwenkopjes boven de gecanneleerde stijlen en op afgeplatte bolpoten. Noordelijke Nederlanden, laat XVIIe eeuw.
Un meuble à deux portes en chêne et poirier avec un tiroir dans le bas. Décoré de panneaux finement sculptés, une corniche droite en relief avec des têtes de lion au-dessus des montants cannelés et sur des pieds boule aplatis. Pays-Bas du Nord, fin du XVIIe siècle.No longer availableDim. 197 x 154 x 64 cmEstimate: € 400/500 -
#306
Een boekentafeltje met opengewerkte paneeltjes en gedraaide dwarspaaltjes. Met lade en op wieltjes.
Une table à livres avec panneaux ajourés et montants croisés torsadés. Avec tiroir et sur roulettes.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#499
Een grote bronzen koro, de poten en oren versierd in de vorm van fabeldieren en het deksel getooid met een wijze op een vliegende eend.
Un grand koro en bronze, les jambes et les oreilles décorées en forme de créatures mythiques et le couvercle orné d'un sage sur un canard volant.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 80/120 -
#63
Een albasten portiekpendule met verguld bronsbeslag. Wijzerplaat gemerkt Dumont à Paris. Tijdperk Directoire.
Une pendule portique en albâtre avec garnitures en bronze doré. Marque Dumont à Paris. Epoque Directoire.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 200/300 -
#528
Een breed gepolychromeerd vogelmasker. West-Afrika.
Un large masque d'oiseau polychrome. Afrique de l'Ouest.No longer availableDim. b: 118 cmEstimate: € 75/100