Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Heriz

Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

Un tapis persan en laine noué à la main.
Dim. 259 x 322 cm
SKU: 2311210526.
Category: Tapijt.
Auction day: 24 November 2021 19:00
Catalogue #526
Estimate: € 200 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #416

    Een handgeknoopt bidkleedje van zijde.

    Un tapis de prière en soie noué à la main.
    No longer available
    Dim. 107 x 65 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #492
    Bidjar

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 342 x 248 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #406

    Twee Afghaanse wollen kleedjes.

    Deux tapis afghans en laine.
    No longer available
    Dim. 123 x 97 cm & 147 x 108 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #592

    Een handgeknoopte wollen Kelim.

    Un kilim en laine oriental noué à la main.
    No longer available
    Dim. 205 x 112 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #686

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen bidkleedje en een karpetje.

    Un tapis de prière en laine pakistanais noué à la main et un petit tapis.
    No longer available
    Dim. 124 x 81 & 128 x 116 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #586

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.

    Un tapis indien en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 230 x 170 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #616

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.

    Un tapis oriental en laine noué à la main. Usure légère.
    No longer available
    Dim. 280 x 180 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #666
    Kadjar

    Een handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.

    Un chemin de table en laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 137 x72 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #396

    Een handgeknoopte Perzische wollen loper. Lichte slijtage.

    Un chemin de table en laine persan noué à la main. Usure légère.
    No longer available
    Dim. 310 x 86 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #656

    Een handgeknoopt Afghaans wollen kleedje. Gesigneerd.

    Un tapis en laine afghan noué à la main. Signé.
    No longer available
    Dim. 134 x 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #556

    een handgeknoopt Turks wollen tapijt.

    un tapis en laine turc noué à la main.
    No longer available
    Dim. 220 x 134 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #538
    Indo-Bidjar

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.

    Un tapis indien en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 257 x 170 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #536

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. x 152 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #426

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 380 x263 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #566

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 250 x 175 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #546

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.

    Un tapis persan en laine noué à la main. Usures.
    No longer available
    Dim. 295 x 216 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #696

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Un chemin de table oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 522 x 70 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #356

    Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen kleedjes.

    Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 132 x 83 cm & 62 x 43 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #376

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Un chemin de table oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 304 x 73 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #596

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.

    Un tapis pakistanais en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 233 x 185 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #576

    Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.

    Un tapis de Chine en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 392 x 304 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #606

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 207 x 139 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #521

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte slijtage.

    Un tapis oriental en laine noué à la main. Usure légère.
    No longer available
    Dim. 320 x 172 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #585

    Een handgeknoopt Oosters wollen kleedje.

    Une carpette orientale en laine nouée à la main.
    No longer available
    Dim. 150 x 105 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #261

    Zes aardewerken tegels met een meerkleurig decor van een vogel in een kooi. Delft, XIXe eeuw.

    Six carreaux de faïence à décor multicolore d'un oiseau en cage. Delft, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 38 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #273

    Een paar blauw en wit aardwerken wijwatervaatjes. XVIIIe/ XIXe eeuw.

    Paire de bénitiers en faïence bleue et blanche. XVIIIe/XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 14 & 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #134
    Van Ginderen

    “Heidezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Vue de bruyère. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 57 x 77 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #106

    Een eikenhouten tafel in Mechelse renaissancestijl, versierd met leeuwenkoppen en vruchten. Op balusterpoten en met een lade in de gordel.

    Une table en chêne de style renaissance de Malines, à décor de têtes de lion et de fruits. Sur pieds balustre et avec un tiroir en ceinture.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #639

    “Confidences sur la cinquième épouse”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd ‘Vigneron’.

    “Confidences sur la cinquième épouse”. Technique mixte sur papier. Signé 'Vigneron'.
    No longer available
    Dim. 21 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #194

    Een grote verguld houten schouwspiegel met laurierbladeren en een schild in de kuif.

    Un grand miroir de cheminée en bois doré avec des feuilles de laurier et un écu dans le cimier.
    No longer available
    Dim. 164 x 90 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #44

    Een lot van drie handgeschilderde miniatuur vrouwenportretjes op ivoor (?), waarbij twee in ivoren en één in houten kadertje.

    Lot de trois portraits féminins miniatures peints à la main sur ivoire (?), deux en ivoire et un dans un cadre en bois.
    No longer available
    Dim. 11,5 x 9,5 - 12,5 x 11,5 cm (kaders)
    Estimate: € 150 / 200
  • #123

    Een uit vier kruiken opgebouwde vaas van meerkleurig majolica en versierd met engeltjes. Gemerkt. Een randschilfer.

    Un vase composé de quatre pichets de majolique multicolore et décoré d'anges. Marqué. Un éclat sur le bord.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 100
  • #635
    Porcelaine Atelier du Tabalou

    Een zeevruchtenservies van meerkleurig Limogesporselein, bestaande uit acht schelpvormige borden, vier oesterborden, een kreeftenschotel en een sauskom. Onderaan gemerkt.

    Un service de fruits de mer en porcelaine de Limoges multicolore, composé de huit assiettes en forme de coquille, quatre assiettes à huîtres, un plat à homard et un bol à sauce. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #337

    Een lot geslepen kristal, bestaande uit een groene asbak, een klein blauw vaasje en een vaas op voet in rood. De eerste twee gemerkt van Val St. Lambert.

    Un lot de cristal taillé, composé d'un cendrier vert, d'un petit vase bleu et d'un vase sur pied en rouge. Les deux premiers marqués Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 7, 11 & 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #688
    Val. St. Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos en roze kristal. Niet gemerkt.

    Un vase en cristal taillé incolore et rose. Non marqué.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #402

    Een antieke geborduurd Chinees hoesje met goudbrokaat en met een kraanvogel in het decor.

    Un étui chinois antique brodé avec du brocart d'or et avec une grue dans le décor.
    No longer available
    Dim. 16 x 10 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 November 2021

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op vrijdag 19 & zaterdag 20 november van 10.00u tot 17.00u

23 November 2021 19:00
24 November 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 November 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More