Other lots by Tabriz
#782Twee verschillende handgeknoopte Oosterse tapijten van wol. Slijtage.
#759GoumEen handgeknoopt karpetje van zijde.
#424Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol.
#774Twee verschillende handgeknoopte Oosterse tapijten. Slijtage.
#404PeribedhilEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol op katoen. Slijtage.
#769Twee verschillende handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
#758Een handgeknoopt Perzisch kleed van wol en glanskatoen.
#772Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#742NainEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#690Een groot handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#665KeshanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#660Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#794Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol. Eén met slijtage.
#656Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#784BocharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#702Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#749HosseinabadEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#789Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#442GoumEen Perzisch wollen tapijt van wol en zijde op katoen.
Tapis persan en laine et soie sur coton. Noué main.No longer availableDim. 106 x 160 cmEstimate: € 180 / 240
#425Een naaitafeltje van gevlochten riet met twee opbergvakjes in twee niveaus.
#514Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Hoeve bij het water. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Ferme au bord de l’eau”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 66 x 90 cmEstimate: € 120 / 150 -
#257“Dwerg”. Een fraaie collectiepop.
#480Een mahoniehouten tafeltje met twee poten in verbinding.
Petite table en acajou sur pieds à entretoise.No longer availableDim. l: 111 cmEstimate: € 50 / 70 -
#555Een eikenhouten bestekkast met zes laden.
Meuble à couverts en chêne à six tiroirs.No longer availableDim. 111 x 73 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#664Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986“Stilleven met fruit”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 39 cmEstimate: € 50 / 100 -
#525Een paar witgelakte stoelen in Lodewijk XV-stijl. Nieuwe bekleding.
#529“Collage”. Gemengde techniek op schildersboard. Gemonogrammeerd en gesigneerd ‘97.
“Collage”. Technique mixte sur carton. Monogrammé et signé 1997.No longer availableDim. 100 x 67 cmEstimate: € 80 / 120 -
#106Een gefineerde klapsecretaire met twee laden onder het blad.
#41Een huisaltaartje met beeldjes, bloemen en attributen. XIXe eeuwse volkskunst.
Petit autel de maison aux statuettes, fleurs et attributs. Art folklorique XIXe siècle.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 120 / 150 -
#148“La cueillette” &”Muse”. Twee beelden van zamak op houten sokkels naar werken van Rancoulet.
“La cueillette” et “Muse”. Deux sculptures en régule sur socles en bois d’après Rancoulet.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80 / 120