Other lots by Tabriz
Similar lots by type
-
#789
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Un tapis persan. Noué main.No longer availableDim. 219 x 111 cmEstimate: € 60/100 -
#754
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en gemerceriseerd katoen met een decor van bloemen en vogels.
Un tapis persan en laine et coton mercerisé noué main avec un décor de fleurs et oiseaux.No longer availableDim. 207 x 138 cmEstimate: € 200/240 -
#782
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse tapijten van wol. Slijtage.
Deux tapis d’Orient en laine noués main. Usagés.No longer availableDim. 200 x 130 & 205 x 135 cmEstimate: € 50/70 -
#660
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 268 x 191 cmEstimate: € 50/80 -
#792Bochara
Een handgeknoopt Oosters karpet Gesigneerd. We voegen er een kussen aan toe.
Une carpette d’orient noué main et signé. Nous ajoutons un coussin.No longer availableDim. 96 x 64 cmEstimate: € 40/60 -
#742Nain
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 310 x 197 cmEstimate: € 200/250 -
#404Peribedhil
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol op katoen. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine sur coton. Noué main. Usures.No longer availableDim. 166 x 107 cmEstimate: € 120/200 -
#762Goum
Een handgeknoopt wandkleed van zijde met een decor van vogels en bloemen.
Une tapisserie en soie nouée main avec un décor de fleurs et oiseaux.No longer availableDim. 154 x 93 cmEstimate: € 200/300 -
#424
Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol.
Une carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 157 x 128 cmEstimate: € 30/50 -
#794
Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol. Eén met slijtage.
Deux carpettes d’orient en laine. Nouées main. Une carpette est usagée.No longer availableDim. 165 x 118 & 152 x 107 cmEstimate: € 50/80 -
#769
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
Deux carpettes d’orient différentes en laine nouées main.No longer availableDim. 165 x 95 & 170 x 115 cmEstimate: € 50/70 -
#680
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol en glanskatoen met een mirhab met bloemen.
Un tapis d’orient en laine et coton mercerisé et un mirhab avec fleurs.No longer availableDim. 181 x 129 cmEstimate: € 100/120 -
#442Goum
Een Perzisch wollen tapijt van wol en zijde op katoen.
Tapis persan en laine et soie sur coton. Noué main.No longer availableDim. 106 x 160 cmEstimate: € 180/240 -
#690
Een groot handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un grand tapis perse en laine noué main.No longer availableDim. 390 x 370 cmEstimate: € 180/240 -
#774
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse tapijten. Slijtage.
Deux tapis d’Orient noués main différents. Usagés.No longer availableDim. 186 x 125 & 213 x 133 cmEstimate: € 40/60 -
#665Keshan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis perse en laine noué main.No longer availableDim. 246 x 319 cmEstimate: € 250/400 -
#797
Een geschilderd wandtapijt naar middeleeuws voorbeeld. XIXe eeuw. Slijtage.
Tapisserie peinte d’après un carton des Moyens Ages. Fin XXe siècle. Usures.No longer availableDim. 148 x 167 cmEstimate: € 100/120 -
#702
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 304 x 196 cmEstimate: € 200/300 -
#656
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis d’Orient en laine noué main. Usagé.No longer availableDim. 350 x 244 cmEstimate: € 40/60 -
#772
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 226 x 146 cmEstimate: € 50/80 -
#749Hosseinabad
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 220 x 145 cmEstimate: € 60/100 -
#784Bochara
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine noué main.No longer availableDim. 135 x 67 cmEstimate: € 40/60 -
#759Goum
Een handgeknoopt karpetje van zijde.
Une carpette en soie nouée main.No longer availableDim. 142 x 77 cmEstimate: € 200/300 -
#758
Een handgeknoopt Perzisch kleed van wol en glanskatoen.
Un tapis persan en laine et coton mercerisé.No longer availableDim. 186 x 123 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#647
Twee grote damesbustes van Afrikaans hout.
Deux grands bustes de femmes en bois africain.No longer availableDim. 71 cmEstimate: € 50/80 -
#313
Een lot scheepsattributen, bestaande uit een verrekijker, een kompas en een vergrootglas in een houten kistje.
Lot d’attributs de bateau dont une paire de jumelles, une boussole et une loupe dans un petit coffre en bois.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 50/70 -
#265
Een 18 karaats geel gouden multi color ring bezet met smaragd, diamant, robijn en saffier met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct.
Une bague en or jaune 18 ct multi color sertie de émeraude, diamant, rubis et saphir ayant un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 950/1150 -
#264J. Viane
“Afscheid van de visser”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“L’adieu du pêcher”. Huile sur panneau. Signée. Vers 1900.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 120/180 -
#615
“Het korenmeisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fille aux gerbes de foin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#727
Een lot Aziatisch beeldhouwwerk, bestaande uit twee voorstellingen van Boeddha van jade, een spekstenen pagode en sokkeltje en een fijn uitgesneden reliëf met een landschap.
Lot de sculptures asiatiques comprenant deux représentations du Bouddha en jade, une pagode en pierre de lard avec socle et un relief finement sculpté représentant un paysage.No longer availableDim. h: 6 - 14 cmEstimate: € 200/300 -
#350Salvador Dali
“Menorah”. Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met kleine diamanten.
“Menorah”. Un pendentif en or jaune 18 ct serti de petits diamants.No longer availableDim. 8,79 gEstimate: € 800/900 -
#602
“Zonnige dag”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt een handtekening: Mallé.
“Journée estivale”. Huile sur toile marouflé. Porte une signature: Mallé.No longer availableDim. 24 x 39 cmEstimate: € 100/150 -
#594
“Huisje in het bos”. Olieverf op paneel. Draagt een monogram P.M.B. Met toeschrijving achteraan.
“Petite maison dans le bois”. Huile sur panneau. Porte un monogramme P.M.B. Avec attribution au verso.No longer availableDim. 47 x 57 cmEstimate: € 700/900 -
#156
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 364 x 256 cmEstimate: € 200/240 -
#746
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 266 x 142 cmEstimate: € 100/120 -
#493
Een recente vaas van Chinees porselein met een Cantondecor.
Vase en porcelaine de Chine à décor Canton.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40/50