#442GoumEen Perzisch wollen tapijt van wol en zijde op katoen.
#794Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol. Eén met slijtage.
#758Een handgeknoopt Perzisch kleed van wol en glanskatoen.
#424Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol.
#784BocharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#789Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#742NainEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#702Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#769Twee verschillende handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
#665KeshanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#782Twee verschillende handgeknoopte Oosterse tapijten van wol. Slijtage.
#660Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#772Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#749HosseinabadEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#759GoumEen handgeknoopt karpetje van zijde.
#404PeribedhilEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol op katoen. Slijtage.
#690Een groot handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#774Twee verschillende handgeknoopte Oosterse tapijten. Slijtage.
#656Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis d’Orient en laine noué main. Usagé.No longer availableDim. 350 x 244 cmEstimate: € 40 / 60
#179Theodor RecknagelPeriod: 1865-1945“Jongedame met parelsnoer”. Olieverf op karton. Gesigneerd.
#437Albert PoelsPeriod: 1903-1984“Reinaart de vos”. Een kustwerkje van terracottakleurig gepatineerd gips. Gemonogrammeerd.
“Reinaert de Vos”. Relief en plâtre à patine de couleur terre cuite. Monogrammé.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#436Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#113Grote aardewerken vaas met Griekse scène.
Grand vase en faïence représentant une scène grecque.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#600“Neerhof”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘84.
“Basse-cour”. Huile sur toile. Illisiblement signée et datée ‘84.No longer availableDim. 42 x 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
Une chaîne en or blanc 18 ct avec un pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct et un rubis en forme de coeur de ± 9,50 ct.No longer availableDim. 8,95 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#433Cristal d’arquesEen reeks van zes glazen van geslepen kristal. In etui.
Suite de six verres en cristal taillé. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#756GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 132 x 230 cmEstimate: € 50 / 60 -
#443“Design vaas, geel in de massa met gouden accenten.” Gemerkt en genummerd 92.
Vase design coloré jaune dans la masse aux accents dorés. Marque et numéro 92.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#720Een mahoniehouten tea table op centrale driepoot.
Une table à thé en acajou sur un pied central à trois pattes.No longer availableDim. Ø: 75 cmEstimate: € 60 / 100