#784BocharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#656Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#702Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#690Een groot handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#404PeribedhilEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol op katoen. Slijtage.
#759GoumEen handgeknoopt karpetje van zijde.
#782Twee verschillende handgeknoopte Oosterse tapijten van wol. Slijtage.
#769Twee verschillende handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
#758Een handgeknoopt Perzisch kleed van wol en glanskatoen.
#665KeshanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#742NainEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#772Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#442GoumEen Perzisch wollen tapijt van wol en zijde op katoen.
#774Twee verschillende handgeknoopte Oosterse tapijten. Slijtage.
#789Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#749HosseinabadEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#797Een geschilderd wandtapijt naar middeleeuws voorbeeld. XIXe eeuw. Slijtage.
Tapisserie peinte d’après un carton des Moyens Ages. Fin XXe siècle. Usures.No longer availableDim. 148 x 167 cmEstimate: € 100 / 120 -
#660Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#424Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol.
#794Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol. Eén met slijtage.
Deux carpettes d’orient en laine. Nouées main. Une carpette est usagée.No longer availableDim. 165 x 118 & 152 x 107 cmEstimate: € 50 / 80
#441Een Chinese scepter van verzilverd metaal.
#284Een klein weegschaaltje van koper en hout. Alle gewichtjes incluis.
Petit bascule en cuivre et bois. Avec les poids.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#177Charles AnfriePeriod: 1833 - 1905“Straatjongen”. Een beeld van goudgepatineerd brons.
#275Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met gouden munt 900 ‰. Helvetia 20 Zwitserse frank 1935 en gesigneerd. F. Landry.
No longer availableEstimate: € 600 / 400 -
#695Een verlengbare ovale tafel. De poten versierd met acanthusmotieven.
#157Een houten replica van een meesterstuk in de vorm van een traphal onder een koepel.
Réplique d’une pièce de maître représentant un escalier sous une dôme.No longer availableDim. h: 40,5 cmEstimate: € 240 / 300 -
#232H. Peeters“Zicht op kanaal in Venetië”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
“Vue de Venise”. Huile sur toile. Signée. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 59 x 44 cmEstimate: € 200 / 260 -
#571Een schotel van Chinees porselein met een drakendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.
Plat en porcelaine de Chine à décor de dragons en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 43 cmEstimate: € 300 / 360 -
#596Een eikenhouten tinkast met onderaan drie deuren.
#474Irididi“Abstracte Afrikaanse compositie”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
“Composition abstraite africaine”. Technique mixte sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 60 cmEstimate: € 40 / 60