#363Een set van 5 industriële hanglampen.
#80Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant van 0,37 ct FVS2.
#245Epiag RoyalEen eetservies van porselein met zwarte en vergulde randen waaronder, drie grote borden, 32 platte borden, 15 diepe borden, 12 dessertborden, drie kommen met deksel, twee sauskommen en een pralinebordje.
#273Een 19e eeuwse koperen waterpas in zijn originele houten kistje. Toegevoegd een antieke barometer in lederen doosje, Baromètre Anéroïde.
#28Een houten koffertje met sleutel. XIXde eeuw.
A lot of 2 stones with sculpted faces in the design. Presumably pre-Columbian archaeological finds.No longer availableDim. 14 & 12 cmEstimate: € 60 / 90 -
#191Bronzen Danseres. Naar Collinet.
Bronze Dancer. After Collinet.No longer availableDim. H. 64 cmEstimate: € 150 / 200