Een handgeknoopt Perzisch Yalemeh tapijt.

A hand-knotted Persian Yalemeh carpet.
Dim. 168 x 94 cm
SKU: 2705250455.
Categories: Tapijt, XXe eeuw.
Auction day: 28 May 2025 19:00
Catalogue #455
Estimate: € 60 / 80

  • #593

    Een messing kapstok op driepoot.

    A brass coat rack on three legs.
    Dim. h 174
    Estimate: € 40 / 60
  • #489

    Een set van 2 Russische Khokloma handbelschilderde vintage tafeltjes met florale motieven.

    A set of 2 Russian Khokloma hand-painted vintage tables with floral motifs.
    Dim. 60 x 80 x 52 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #486

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    A hand-knotted Persian carpet.
    Dim. 310/197 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #405
    Jaeger-LeCoultre, Swiss Made

    Een ovaal tafelklokje van deels verguld metaal, zichtbaar uurwerk. Gemerkt op kast en werk. Af te stellen.

    Dim. h 14 x b 12 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #415
    Baccarat, France

    Een kristallen tafelklokje, gemerkt Baccarat, France.

    A crystal table clock, marked Baccarat, France.
    Dim. h 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #565
    Jef Van Tuerenhout

    Een kunstmap van Jef Van Tuerenhout.

    An art portfolio by Jef Van Tuerenhout.
    Dim. 57 x 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #573

    Een lot van 2 grote oude professionele koperen kookpotten.

    A lot of 2 large old professional copper cooking pots.
    Dim. h 16 x Ø 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #276

    Een oud nachttafeltje, hout met marmeren blad, 1 deur en 1 lade, op wieltjes.

    An old bedside table, wood with marble top, 1 door and 1 drawer, on wheels.
    Dim. 73 x 51 x 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #475
    Cartier Paris

    Een vergulde aansteker, gemerkt Cartier Paris, in origineel doosje, met papieren.

    A gilded lighter, marked Cartier Paris, in original box, with papers.
    Dim. l 7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #599

    Een jardinière in terracotta, onderaan de vaas een herstelling.

    A terracotta jardinière, with a repair at the bottom of the vase.
    Dim. h 112 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #585
    Nordlux

    Een retro design hanglamp, rood glas, gemerkt Nordlux.

    A retro design pendant lamp, red glass, marked Nordlux.
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #578

    Een vintage serveerwagen, messing en glas.

    A vintage serving trolley, brass and glass.
    Dim. 75 x 70 x 44 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #395
    Marcel Mazy
    Period: 1931 - ....

    Een gipsen hoofd op houten sokkel, gesigneerd M. Mazy.

    A plaster head on a wooden base, signed M. Mazy.
    Dim. h 46 cm zonder sokkel
    Estimate: € 100 / 150
  • #577

    Een antieke geel koperen gieter, met ouderdomssporen.

    An antique yellow copper watering can, showing signs of age.
    Dim. 35 x 84 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #286

    Een art-deco toiletmeubel met uitschuifbaar voetbankje en porseleinen toiletpot.

    An Art Deco vanity with retractable footstool and porcelain chamber pot.
    Dim. h 48 x Ø 42 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #273

    Een kinderzeteltje in romantische stijl, roze stoffen bekleding met florale motieven.

    A children's armchair in romantic style, pink fabric upholstery with floral motifs.
    Dim. 49 x 93 x 44 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #587

    Een antiek massief houten borduurwerk/weefgetouw.

    An antique solid wood embroidery/loom frame.
    Dim. 107 x 108 x 38 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #485
    Underwood

    Een schrijfmachine, Underwood No5, made in USA. Eerste helft van de vorige eeuw. Met bijhorende beschadigde beschermhoes.

    A typewriter, Underwood No5, made in the USA. First half of the previous century. With accompanying damaged protective cover.
    Dim. 24 x 39 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #495

    Dim. 237/325 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #581

    Een grote decoratieve koperen vogelkooi met hierin 6 kleurrijke vogeltjes.

    A large decorative copper birdcage with 6 colorful birds inside.
    Dim. h 69 x Ø 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #426

    Een handgeknoopt Tekke-Boukhara tapijt.

    A hand-knotted Tekke-Bukhara carpet.
    Dim. 197 x 160 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #586

    Een set van 2 massief eikenhouten gesculpteerde zuilen.

    A set of 2 solid oak carved columns.
    Dim. 75 x 44 x 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #583

    Een groen geschilderd houten vogelkooitje met metalen tralies waarin 4 imitatievogeltjes.

    A green painted wooden birdcage with metal bars containing 4 imitation birds.
    Dim. 38 x 29 x 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #305

    Een lot van 4 oude stempels met monogrammen.

    A lot of 4 old stamps with monograms.
    Dim. l 8 cm
    Estimate: € 30 / 50

  • #49

    ‘Tour de Gand vues de Post Hotel’. Hoogdruk gemonogrammeerd in de plaat; F.M. 1962 en getekend buiten de plaat; Frans Masereel 1962. Nr. 509 uit een oplage van 750.

    ‘Tour de Gand views from Post Hotel.’ High relief print monogrammed in the plate; F.M. 1962 and signed outside the plate; Frans Masereel 1962. No. 509 from an edition of 750.
    Dim. 32/40 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #293
    Murphy Radio

    Een oude bakelieten wereldontvanger/radio. Te reviseren.

    An old Bakelite world receiver/radio. Needs revising.
    Dim. 25 x 42 x 17 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #538
    Brentleigh Ware

    Een set van 2 art-deco vazen, Brentleigh Ware, gemerkt Ballina England. Bij één vaas lichte glazuurschade.

    A set of 2 art-deco vases, Brentleigh Ware, marked Ballina England. One vase has minor glaze damage.
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #58

    Een antieke beschilderde waaier, ivoirine en papier, in vergulde kader.

    An antique painted fan, ivory and paper, in gilt frame.
    Dim. 42 x 60 x 7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #157
    A. Gillard

    Drie porseleinen dekselpotten, gemerkt Limoges France en beschilderd en gesigneerd A. Gillard.

    Three porcelain lidded pots, marked Limoges France and painted and signed A. Gillard.
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #120

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.70 ct.
    Dim. 3,65 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #567

    A lot of 6 modern meeting armchairs with chrome metal frame and plastic seat.
    Dim. 88 x 53 x 63 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #35

    Een barok buffet van gebeeldhouwd eikenhout. Boven een geslepen spiegel geflankeerd door twee panelen met penen op de stijlen. Onderaan twee grotere paneeldeuren, twee kleine deuren en drie laden.

    A baroque buffet of carved oak. Above a cut glass mirror flanked by two panels with finials on the pillars. Below, two large panel doors, two small doors, and three drawers.
    Dim. H 200, B 185, D 62 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #342
    Denise Malfet

    ‘Bloemenvaas’. Eglomisé, getekend en gedateerd ‘83.

    'Flower vase'. Eglomisé, signed and dated '83.
    Dim. 58/47 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #161
    F. Aerts

    “De Denker”, een gesculpteerd eikenhouten beeld van een zittend man, gesigneerd F. Aerts.

    "The Thinker," a sculpted oak wood statue of a seated man, signed F. Aerts.
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #188

    Een lot van 4 zilveren suikertangen, diverse keuren. 145 gram.

    A lot of 4 silver sugar tongs, various hallmarks. 145 grams.
    Dim. l 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #254

    ‘Koeien aan het water’. Verdoekt olieverfschilderij. Vermoedelijk 19e eeuw. Linksonder onleesbaar getekend.

    ‘Cows by the Water’. Verdoekt oil painting. Presumably 19th century. Indecipherable signature in the bottom left corner.
    Dim. 30/41 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00