Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Roemeens (?) wollen tapijt.

Een handgeknoopt Roemeens (?) wollen tapijt.

Un tapis en laine roumain (?) Noué à la main.
Dim. 368 x 268 cm
SKU: 0202210506.
Auction day: 3 February 2021 19:00
Catalogue #506
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #415

    1 paar geelgouden manchetknopen 18 K met munten “Boudewijn I”. Au 900/1000. België 1965. In etui.

    1 paire de boutons de manchette en or jaune 18 kt avec pièces de monnaie Baudouin I . Au 900/1000. Belgique 1965. Au cas.
    No longer available
    Dim. 34,30 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #232

    Een glas-in-loodraam met een voorstelling van een vlinder.

    Un vitrail représentant un papillon.
    No longer available
    Dim. 58 x 63 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #397

    Een paar Chinees porseleinen vaasjes met een decor van bloemen en fazanten. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases en porcelaine de Chine décorés de fleurs et de faisans. Marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #575

    Een hanger van geel goud 14 K bezet met 18 diamantjes met een gezamenlijk gewicht van ca 0,18 ct en met een gele saffier in markies geslepen.

    Un pendentif en or jaune 14 carats serti de 18 diamants d'un poids total d'environ 0,18 ct et d'un saphir jaune taille marquis.
    No longer available
    Dim. 4,6 g
    Estimate: € 140 / 150
  • #336

    Twee verschillende armstoelen, waarbij één in renaissancestijl met getorste stijlen en met liggende leeuwen in de armsteunen.

    Deux différents fauteuils dont un de style renaissance aux montants torsadés et aux accoudoirs ornés de lions couchés.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #83

    Een paar gesculpteerd houten engelenkopjes met sporen van verguldsel.

    Une paire de têtes d'ange en bois sculpté avec des traces de dorure.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #34
    E. Segers

    “Landschap met knotwilgen”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.

    “Paysage aux saules”. Eau-forte. Signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 10 x 17 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #560

    Een geelgouden camée 18 K met een meisjesprofiel. Te dragen als speld of als hanger.

    Un camée en or jaune 18 carats avec un profil de fille. Peut être porté en épingle ou en pendentif.
    No longer available
    Dim. 2,7 g
    Estimate: € 90 / 100
  • #341

    Een lange steelpan met deksel van messing en een rood koperen waterketel.

    Une grande casserole avec couvercle en laiton et une bouilloire en cuivre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm; Ø: 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #595

    Een geelgouden ketting met medaillon 18 K. Met classicistische voorstelling.

    Collier en or jaune avec un médaillon 18 kt. Représentation classique.
    No longer available
    Dim. 9,3 g
    Estimate: € 300 / 320
  • #692

    Een spiegel met vergulde lijst in Régencestijl.

    Miroir à cadre doré de style Régence.
    No longer available
    Dim. 75 x 55 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #114
    Rik Cuypers

    Een paar zichten op de Vlaaikensgang, aquarel op papier. Gesigneerd.

    Une paire de vues du Vlaaikensgang, aquarelle sur papier. Signées.
    No longer available
    Dim. 36,5 x 55 cm
    Estimate: € 35 / 50
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 3 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More