Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
Een handgeknoopt tapijt van zijde.

Een handgeknoopt tapijt van zijde.

Tapis en soie. Noué main.
Dim. 159 x 94 cm
SKU: 2508150755.
Category: Tapijt.
Auction day:
Catalogue
Estimate: € 400 / 420
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #246
    Bochara

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    Dim. 322 x 210 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #216
    Keshan

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    Dim. 215 x 140 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #86

    Een handgeknoopte wollen loper met florale motieven.

    Couloir en laine aux motifs floraux. Noué main.
    Dim. 415 x 105 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #386
    Anatolië

    Een handgeknoopte Turkse wollen loper.

    Couloir turque en laine. Noué main.
    Dim. 419 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #363
    Bachtiar

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen met een dambordmotief.

    Tapis persan en laine sur coton à motif d’échiquier.
    Dim. 320 x 217 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #566

    Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    Dim. 290 x 170 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #166
    Naïn

    Een handgeknoopt wollen tapijt. Perzië.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    Dim. 350 x 240 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #106
    Bidjar

    Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    Dim. 308 x 198 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #196

    Een handgeknoopt wollen Perzisch tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    Dim. 350 x 260 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #754

    Een handgeknoopt zijden tapijt.

    Tapis d’Orient en soie. Noué main.
    Dim. 170 x 93 cm
    Estimate: € 500 / 500
  • #96

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    Dim. 320 x 200 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #116

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    Dim. 362 x 102 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #753

    Een handgeknoopt zijden tapijt met een mihrab in het decor.

    Tapis d’Orient en soie au mirhab. Noué main.
    Dim. 163 x 94 cm
    Estimate: € 480 / 560
  • #526

    Een handgeknoopt zijden tapijt.

    Tapis d’Orient en soie. Noué main.
    Dim. 280 x 185 cm
    Estimate: € 1000 / 1100

Other lots in this auction

  • #746

    Een salongarnituur van gebogen beukenhout in de stijl van Thonet. Bestaande uit een tweezit, drie armstoelen en vier stoelen. Telkens met een gestileerde waaier in de rug.

    Garniture de salon en hêtre courbé de style Thonet. Comprenant une banquette deux places, trois fauteuils et quatre chaises. Chaque pièce décorée d’un éventail dans le dossier.
    Estimate: € 400 / 600
  • #144
    J. Vander Heyde

    “Winters molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1927.

    “Moulin en hiver”. Huile sur toile. Signée et datée 1927
    Dim. 31 x 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #40

    Een 18 karaats geel gouden broche met bijpassende oorbellen bezet met parels.

    Broche en or jaune 18 ct et une paire de boucles d’oreilles assortie serties de perles.
    Dim. 6,26 g
    Estimate: € 130 / 200
  • #752

    Een zes- en een vierdelig Chinees theeservies van meerkleurig porselein bestaande uit twee theepotten, twee melkkannetjes, twee suikerpotten, tien kopjes, waarvan één hersteld en tien gecompartimenteerde schoteltjes.

    Deux services à thé en porcelaine polychrome de Chine, comprenant deux théières, deux pots à lait, deux sucriers, dix tasses dont une réparée et dix soucoupes à compartiment pour biscuits.
    Estimate: € 50 / 80
  • #638

    Een dekseldoos van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een decor van bloemen en kostbaarheden. Onderaan gemerkt met stempel. Randschade.

    Boîte couverte en porcelaine de Chine polychrome décorée de fleurs et des antiquités. Cachet sous la base. Usures au bord.
    Dim. Ø: 27 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #39
    Van Giel

    “Het laatste avondmaal”. Houtskool op papier. Gesigneerd.

    “La dernière Cène”. Fusain sur papier. Signé.
    Dim. 25 x 34 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #636

    Een kuipfauteuil in de geest van Lodewijk XVI, bekleed met gecapitonneerd geel leder.

    Fauteuil de bureau d’inspiration Louis XVI recouvert de cuir jaune capitonné.
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #176

    Verlengbare tafel in Lodewijk XVI-stijl, fruithout met vergulde koperen details.

    Table à allonges de style Louis XVI en fruitier. Détails en cuivre doré.
    Dim. H. 170 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #470

    Een Russische feesticoon. XIXe eeuw.

    Icône de fête russe. XIXe siècle.
    Dim. 31 x 26 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #11

    Een lot geel en rood koper bestaande uit o.a. een Turkse ketel, een olielamp, enz.

    Lot de cuivres jaunes et rouges dont e.a. une bouilloire turque, une lampe à huile etc.
    Estimate: € 30 / 50
  • #400
    Claire E.A.

    Een lot fantasiejuwelen allerlei.

    Lot de bijoux de fantaisie.
    Estimate: € 80 / 120
  • #234

    Een vergulde smeedijzeren rozenstruik. Ingelijst.

    Branche de rosier en fer forgé doré. Encadrée.
    Dim. 97 x 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 augustus 2015

Deze veiling is volledig - 760 loten online.



View auction ›

Place an online bid

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More