Similar lots by type
-
#363Bachtiar
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen met een dambordmotief.
Tapis persan en laine sur coton à motif d’échiquier.Dim. 320 x 217 cmEstimate: € 200 / 300 -
#216Keshan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.Dim. 215 x 140 cmEstimate: € 80 / 120 -
#106Bidjar
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 308 x 198 cmEstimate: € 100 / 160 -
#753
Een handgeknoopt zijden tapijt met een mihrab in het decor.
Tapis d’Orient en soie au mirhab. Noué main.Dim. 163 x 94 cmEstimate: € 480 / 560 -
#566
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 290 x 170 cmEstimate: € 60 / 100 -
#116
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.Dim. 362 x 102 cmEstimate: € 50 / 100 -
#86
Een handgeknoopte wollen loper met florale motieven.
Couloir en laine aux motifs floraux. Noué main.Dim. 415 x 105 cmEstimate: € 40 / 60 -
#96
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 320 x 200 cmEstimate: € 200 / 240 -
#246Bochara
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 322 x 210 cmEstimate: € 100 / 160 -
#166Naïn
Een handgeknoopt wollen tapijt. Perzië.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 350 x 240 cmEstimate: € 300 / 500 -
#386Anatolië
Een handgeknoopte Turkse wollen loper.
Couloir turque en laine. Noué main.Dim. 419 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#754
Een handgeknoopt zijden tapijt.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.Dim. 170 x 93 cmEstimate: € 500 / 500 -
#526
Een handgeknoopt zijden tapijt.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.Dim. 280 x 185 cmEstimate: € 1000 / 1100 -
#196
Een handgeknoopt wollen Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.Dim. 350 x 260 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#531
Een grote cilindervormige vaas van Chinees porselein, versierd met een kippendecor en Chinese tekens op gele fond.
Grand vase cylindrique en porcelaine de Chine décoré de poules et de calligraphie chinoises sur fond jaune.Dim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#729
Drie verschillende koekoeksklokken van gepolychromeerd hout.
Trois pendules coucou différentes en bois polychrome.Estimate: € 30 / 50 -
#683
Een lot van zesentwintig filmaffiches voor Amerikaanse films.
Lot de vingt-six affiches de cinéma comprenant des films américains.Estimate: € 100 / 150 -
#257Franklin Mint
Een serie van twaalf verschillende theepotjes van meerkleurig porselein in een uitstalrekje. Eén dekseltje manco. We voegen er een komfoortje en een zwart theepotje aan toe.
Collection de douze théières différentes en porcelaine polychrome accompagnée d’une étagère. Un couvercle manque. Nous ajoutons une tisanière et une théière noire.Estimate: € 30 / 50 -
#375
Een lot van 10 verschillende horloges allerlei.
Lot de 10 montres différentes.Estimate: € 40 / 80° -
#381
Een indrukwekkende lamp van monochroom wit biscuit in de vorm van drie dames met bronzen monturen.
Lampe impressionnante en biscuit blanc formée par trois dames aux montures en bronzes.Estimate: € 180 / 220 -
#630
Grote ovale mahoniehouten dinertafel op centrale poot met vier klauwen en ramskoppen. Met zeven coulissen te verlengen tot minstens 14 plaatsen.
Grande table de dîner ovale en acajou sur pied central à quatre griffes et aux têtes de bélier. Sept coulisses l’allongent au moins à quatorze places.Dim. 162 x 140 cmEstimate: € 1500 / 2500 -
#499Janko Mihailovic
“Abstracte voorstelling”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1991.
“Composition abstraite”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1991.Dim. 37 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#287
Paar cassolettes van groen gepatineerd porselein en koperen monturen. Omstreeks 1900.
Paire de cassolettes en porcelaine à patine verte et aux montures en cuivre. Vers 1900.Dim. H 53 cmEstimate: € 50 / 80 -
#537
Een groep meerkleurig Japans aardewerk bestaande uit twee pauwen. Herstelling aan een staart.
Groupe en faïence polychrome du Japon comprenant deux paons. Réparation à une queue.Dim. H 26 cmEstimate: € 100 / 160 -
#192Jan Frans PortaelsPeriod: 1818-1895
“De aanbidder”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’amant”. Huile sur toile. Signée.Dim. 37 x 27 cmEstimate: € 4000 / 6000 -
#497
Een pendule van verguld brons in eclectische stijl. Slinger ontbreekt en horlogeglas gebroken. Omstreeks 1900.
Pendule en bronze doré de style éclectique. Balancier manque et verre cassé. Vers 1900.Dim. H 42 cmEstimate: € 120 / 140