Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt tapijt, wol en zijde.

Een handgeknoopt tapijt, wol en zijde.

A hand-knotted carpet, wool and silk.
Dim. 210 x 138 cm
SKU: 2511250435.
Categories: Tapijt, XXe eeuw.
Auction day: 26 November 2025 19:00
Catalogue #435
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #176
    Skovby

    Een design tafel, Skovby, model SM101-K, verlengbaar.

    A design table, Skovby, model SM101-K, extendable.
    No longer available
    Dim. 74 x 180 x 80 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #408

    Een lot van 4 Chinees porseleinen schaaltjes met deksel waaronder één wierookbrander, 19e/20e eeuw.

    A lot of 4 Chinese porcelain bowls with lids including one incense burner, 19th/20th century.
    No longer available
    Dim. h 7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #456

    Een staande klok in massief eikenhouten kast.

    A standing clock in solid oak case.
    No longer available
    Dim. 230 x 52 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #437

    Een handgeknoopt Oosters tapijt met een decor van jagers en exotische dieren.

    A hand-knotted oriental carpet with a design of hunters and exotic animals.
    No longer available
    Dim. 323/227 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #376

    Een grote massief eikenhouten kloostertafel.

    A large solid oak monastery table.
    No longer available
    Dim. 80 x 245 x 82 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #503

    Kom met deksel in Chinees porselein, stijl Qianjiang, 19e/20e eeuw.

    Container with lid in Chinese porcelain, Qianjiang style, 19th/20th century.
    No longer available
    Dim. h 11 x Ø 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #526
    Castelli

    Een vintage Castelli wachtbank voor 4 personen.

    A vintage Castelli waiting bench for 4 people.
    No longer available
    Dim. 76 x 205 x 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #169

    Een gevarieerde kunstmap bestaande uit: een pasteltekening van Georges Slootmakers, 2 aquarellen van Rovert Lizen, een aquarel van Mon Baeyers, 6 stuks grafiek van F Vanderper, een litho van Denise Verstappen, een litho van Freddy Van Dyck, een litho van G. Sebine, een linosnede van Alphonse Mora en een maritiem aquarel gemonogrammeerd.

    A varied art folder consisting of: a pastel drawing by Georges Slootmakers, 2 watercolors by Rovert Lizen, a watercolor by Mon Baeyers, 6 pieces of graphics by F Vanderper, a lithograph by Denise Verstappen, a lithograph by Freddy Van Dyck, a lithograph by G. Sebine, a linocut by Alphonse Mora, and a monogrammed maritime watercolor.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #149
    De Coene

    Een art-deco bibliotheekkast, model Voltaire, gefabriceerd door De Coene in Kortrijk. 4 deuren.

    An art-deco library cabinet, model Voltaire, manufactured by De Coene in Kortrijk. 4 doors.
    No longer available
    Dim. 160 x 210 x 43 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #600
    ENEA

    Tweepersoons wachtbank. Gemerkt; ENEA.

    2-person waiting bench. Marked; ENEA.
    No longer available
    Dim. H85, B 113, D 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #515

    Een reproductie van een oud wandtapijt met middeleeuws tafereel.

    A reproduction of an old tapestry with a medieval scene.
    No longer available
    Dim. 141 x 154 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #458

    Een vintage Seguso Murano lamp, smeedijzer met geblazen glas.

    A vintage Seguso Murano lamp, wrought iron with blown glass.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #385

    Een gesculpteerd houten armstoel met gobelin bekleding.

    A carved wooden armchair with tapestry upholstery.
    No longer available
    Dim. 114 x 67 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #501

    Een Chinees porseleinen gemberpot, gedecoreerd met motieven van bloeiende bloemen en een vogel.

    A Chinese porcelain ginger jar decorated with motifs of blooming flowers and a bird.
    No longer available
    Dim. h 23 x Ø 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #156

    Een vitrinekast in kersenhout met 4 deuren.

    A cherry wood display cabinet with 4 doors.
    No longer available
    Dim. 213 x 123 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #300
    Epiag Royal

    Een eetservies van porselein met zwarte en vergulde randen waaronder, drie grote borden, 31 platte borden, 15 diepe borden, 12 dessertborden, drie kommen met deksel, twee sauskommen en een pralinebordje.

    A porcelain dinner service with black and gilded edges including three large plates, 32 flat plates, 15 deep plates, 12 dessert plates, three lidded bowls, two sauce boats, and a praline dish.
    No longer available
    Dim. 16 x 32 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #166

    Een salontafel uit fruithout, 4 uitschuifbare bladen met marmeren inlegblad.

    A fruit wood coffee table with 4 extendable trays and marble inlay.
    No longer available
    Dim. 46 x 89 x 89 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #399

    Een spiegel in vergulde kader, gemerkt DeKnudt.

    A mirror in a gilded frame, marked DeKnudt.
    No longer available
    Dim. 98 x 71 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #476
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een rechthoekige vintage salontafel, messing, glas en plexiglas, gemerkt Pierre Vandel. Het onderste glazen blad met kleine schade aan de hoek.

    A rectangular vintage coffee table, brass, glass, and plexiglass, marked Pierre Vandel. The bottom glass shelf has slight damage to the corner.
    No longer available
    Dim. 40 x 128 x 78 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #486
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een vierkante vintage salontafel, messing, glas en plexiglas, gemerkt Pierre Vandel.

    A square vintage coffee table, brass, glass, and plexiglass, marked Pierre Vandel.
    No longer available
    Dim. 50 x 58 x 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #448
    Luceplan, Paolo Rizzatto

    Een paar Italiaanse design hanglampen, model Costanza. In werkende staat. Met rode kap.

    A pair of Italian design pendant lamps, model Costanza. In working condition. With red shade.
    No longer available
    Dim. h 28 x Ø 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #115
    Skovby

    Een ronde design tafel, Skovby, model SM32-K, verlengbaar.

    A round design table, Skovby, model SM32-K, extendable.
    No longer available
    Dim. h 74 x Ø 120 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #590
    Mobitec

    Een set van vier eetkamerstoelen op wieltjes, met armleuningen. Met ecrukleurige skai bekleding.

    A set of four dining chairs on wheels, with armrests. Upholstered in ecru-colored faux leather.
    No longer available
    Dim. H 81, B 58, D 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #446
    Luceplan, Paolo Rizzatto

    Een paar Italiaanse design hanglampen, model Costanza. In werkende staat. Met rode kap.

    A pair of Italian design pendant lamps, model Costanza. In working condition. With red shade.
    No longer available
    Dim. h 28 x Ø 41 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #345
    Matchbox Models of Yesteryear

    Een lot van 17 Matchbox ‘Models of Yesteryear’. Voornamelijk Serie 1984.

    A lot of 17 matchbox 'Models of Yesteryear'. Mainly from Series 1984.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #360

    Een 18 kt witgouden tennisarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 2,22 ct. D-E VVS-VS1.

    An 18 kt white gold tennis bracelet set with diamonds weighing a total of 2.22 ct. D-E VVS-VS1.
    No longer available
    Dim. 8,37 g
    Estimate: € 2300 / 2500
  • #450

    Een 18 kt witgouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en saffierbaguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een centrale syntetische saffier.

    An 18 kt white gold Art Deco ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct. and sapphire baguettes with a total weight of approximately 1 ct. and a central synthetic sapphire.
    No longer available
    Dim. 3,03 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #84
    Jules Felix Ragot
    Period: 1835 - 1912

    “Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek met vergulde kader en schilderijverlichting. Centraal kleine schade aan het doek. Gesigneerd en gedateerd, 1890.

    "Flower still life," a painting, oil on canvas with gilt frame and painting light. Central small damage to the canvas. Signed and dated, 1890.
    No longer available
    Dim. 66 x 54 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #265
    Manifattura SC3

    Een set van 2 design lampen met keramische voet, jaren 80/90 van de vorige eeuw, gemerkt.

    A set of 2 design lamps with ceramic base, from the 80s/90s of the last century, marked.
    No longer available
    Dim. h 51 cm (voet)
    Estimate: € 60 / 80
  • #31

    Een grote stolp met een zilverkleurige bloemenmand.

    A large glass dome with a silver-colored flower basket.
    No longer available
    Dim. Hoogte 48 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #341

    Een kraagvaas van blauw-wit geglazuurd porselein. Met een decor van bloesems en de symbolen voor een lang leven. Niet gemerkt, met haarlijnen in de basis.

    A collar vase made of blue and white glazed porcelain. Decorated with blossoms and symbols for a long life. Not marked, with hairline cracks in the base.
    No longer available
    Dim. Hoogte 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #514
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Zittend naakt’, modelstudie in potlood op papier. Getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    ‘Seated nude’, model study in pencil on paper. Signed L. Sebregts. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, studying under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    No longer available
    Dim. 60/40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #563
    Period: 1961

    Een Johnnie Walker ‘Old Master’ fles. De hoed is manco.

    A Johnnie Walker 'Old Master' bottle. The cap is missing.
    No longer available
    Dim. Hoogte 26,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #65

    Vijf verschillende zilveren ringen bezet met fantasiestenen. 925‰.

    Five different silver rings set with fantasy stones. 925‰.
    No longer available
    Dim. 24,60 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #430

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale smaragd van +- 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central emerald of approximately 0.50 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.25 ct.
    No longer available
    Dim. 2,65 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #104

    Een spiegel ingewerkt in een massief houten Indisch deurpaneel met groenblauwe polychromie.

    A mirror integrated in a solid wood Indian door panel with green-blue polychromy.
    No longer available
    Dim. 152 x 88 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 november 2025

Veiling volledig - 600 loten. Tentoonstelling: vr. 21/11 & zat. 22/11 van 10.00u tot 17.00u

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 November 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More