• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een handgeknoopt tapijt, wol en zijde, met fauna en flora in het decor.

A hand-knotted carpet, wool and silk, depicting flora and fauna in the design.
Dim. 230 x 150 cm
SKU: 2511250422.
Categories: Tapijt, XXe eeuw.
Auction day: 26 November 2025 19:00
Catalogue #422
Estimate: € 150 / 200

  • #399

    Een spiegel in vergulde kader, gemerkt DeKnudt.

    A mirror in a gilded frame, marked DeKnudt.
    Dim. 98 x 71 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #300
    Epiag Royal

    Een eetservies van porselein met zwarte en vergulde randen waaronder, drie grote borden, 31 platte borden, 15 diepe borden, 12 dessertborden, drie kommen met deksel, twee sauskommen en een pralinebordje.

    A porcelain dinner service with black and gilded edges including three large plates, 32 flat plates, 15 deep plates, 12 dessert plates, three lidded bowls, two sauce boats, and a praline dish.
    Dim. 16 x 32 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #376

    Een grote massief eikenhouten kloostertafel.

    A large solid oak monastery table.
    Dim. 80 x 245 x 82 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #476
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een rechthoekige vintage salontafel, messing, glas en plexiglas, gemerkt Pierre Vandel. Het onderste glazen blad met kleine schade aan de hoek.

    Dim. 40 x 128 x 78 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #408

    Een lot van 4 Chinees porseleinen schaaltjes met deksel waaronder één wierookbrander, 19e/20e eeuw.

    A lot of 4 Chinese porcelain bowls with lids including one incense burner, 19th/20th century.
    Dim. h 7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #149
    De Coene

    Een art-deco bibliotheekkast, model Voltaire, gefabriceerd door De Coene in Kortrijk. 4 deuren.

    An art-deco library cabinet, model Voltaire, manufactured by De Coene in Kortrijk. 4 doors.
    Dim. 160 x 210 x 43 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #166

    Een salontafel uit fruithout, 4 uitschuifbare bladen met marmeren inlegblad.

    A fruit wood coffee table with 4 extendable trays and marble inlay.
    Dim. 46 x 89 x 89 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #169

    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #176
    Skovby

    Een design tafel, Skovby, model SM101-K, verlengbaar.

    A design table, Skovby, model SM101-K, extendable.
    Dim. 74 x 180 x 80 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #437

    Een handgeknoopt Oosters tapijt met een decor van jagers en exotische dieren.

    A hand-knotted oriental carpet with a design of hunters and exotic animals.
    Dim. 323/227 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #458

    Een vintage Seguso Murano lamp, smeedijzer met geblazen glas.

    A vintage Seguso Murano lamp, wrought iron with blown glass.
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #156

    Een vitrinekast in kersenhout met 4 deuren.

    A cherry wood display cabinet with 4 doors.
    Dim. 213 x 123 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #446
    Luceplan, Paolo Rizzatto

    Dim. h 28 x Ø 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #115
    Skovby

    Een ronde design tafel, Skovby, model SM32-K, verlengbaar.

    A round design table, Skovby, model SM32-K, extendable.
    Dim. h 74 x Ø 120 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #590
    Mobitec

    Dim. H 81, B 58, D 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #526
    Castelli

    Een vintage Castelli wachtbank voor 4 personen.

    A vintage Castelli waiting bench for 4 people.
    Dim. 76 x 205 x 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #486
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een vierkante vintage salontafel, messing, glas en plexiglas, gemerkt Pierre Vandel.

    A square vintage coffee table, brass, glass, and plexiglass, marked Pierre Vandel.
    Dim. 50 x 58 x 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #385

    Een gesculpteerd houten armstoel met gobelin bekleding.

    A carved wooden armchair with tapestry upholstery.
    Dim. 114 x 67 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #600
    ENEA

    Tweepersoons wachtbank. Gemerkt; ENEA.

    2-person waiting bench. Marked; ENEA.
    Dim. H85, B 113, D 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #448
    Luceplan, Paolo Rizzatto

    Dim. h 28 x Ø 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #501

    Een Chinees porseleinen gemberpot, gedecoreerd met motieven van bloeiende bloemen en een vogel.

    A Chinese porcelain ginger jar decorated with motifs of blooming flowers and a bird.
    Dim. h 23 x Ø 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #456

    Een staande klok in massief eikenhouten kast.

    A standing clock in solid oak case.
    Dim. 230 x 52 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #515

    Een reproductie van een oud wandtapijt met middeleeuws tafereel.

    A reproduction of an old tapestry with a medieval scene.
    Dim. 141 x 154 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #503

    Kom met deksel in Chinees porselein, stijl Qianjiang, 19e/20e eeuw.

    Container with lid in Chinese porcelain, Qianjiang style, 19th/20th century.
    Dim. h 11 x Ø 21 cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #129

    Een grote eikenhouten koffer met een gegalbeerd deksel en smeedijzeren beslag. XIXe eeuw.

    A large oak chest with a domed lid and wrought iron fittings. 19th century.
    Dim. H 70, B 125, D 60 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #348

    A Chinese wooden jewelry box with brass fittings and inlaid jade.
    Dim. H 17, B 27, D 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #13
    De Porseleyne Fles

    Een grote Delfts aardewerken sierschotel, gemerkt De Porseleyne Fles.

    A large Delft earthenware decorative plate, marked De Porseleyne Fles.
    Dim. h 6 x Ø 41.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #279
    Franklin Porcelain

    ‘De mooiste watervogels ter wereld’, door Basil Ede. Een lot van 12 porseleinen sierborden, Franklin Porcelain.

    'The most beautiful waterfowl in the world', by Basil Ede. A lot of 12 porcelain decorative plates, Franklin Porcelain.
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #451
    Bambara

    Een beeld van een gems met haar jong. West -Afrika, gemonteerd op een mandje.

    A sculpture of a chamois with her young. West Africa, mounted on a basket.
    Dim. H. 71 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #543

    Een lot beeldjes van Swarovski kristal. Bestaande uit; een piano, een trein, een mobiele telefoon, een vleugelpiano, twee bloemen, een schommelpaard, een schelp, een belletje, een sneeuwman, een tafeltje en een buisje.

    A lot of Swarovski crystal figurines. Including: a piano, a train, a mobile phone, a grand piano, two flowers, a rocking horse, a shell, a bell, a snowman, a table, and a small tube.
    Dim. Hoogte 1-10 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #544
    Piet Mees

    “Hoeve aan de stroom.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Farm by the river." Oil on canvas. Signed.
    Dim. 58 x 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #157

    Zeventien zilveren objecten waaronder verschillende lepels, vier suikertangen, een menukaarthouder en het handvat van een kinderwandelstok. Met een gezamelijk brutogewicht van 540 gram. Toegevoegd een lot verzilverd.

    Seventeen silver objects including various spoons, four sugar tongs, a menu card holder, and the handle of a child's walking stick. With a total gross weight of 540 grams. Also included is a lot of silver-plated items.
    Dim. 540 gram
    Estimate: € 200 / 300
  • #326

    Een antieke scribaan op onderstel. Binenin 5 schuifjes.

    An antique writing desk on a base. Inside are 5 drawers.
    Dim. H 102, B 67, D 47 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #28

    Een reeënkop op houten schildje.

    A mounted roe deer head.
    Dim. h 57 x b 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #111
    Keramis

    Een art-deco vaas met decor van vogels en bloemen. Gemerkt Keramis made in Belgium, genummerd D1664.

    An art-deco vase with bird and flower decoration. Marked Keramis made in Belgium, numbered D1664.
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #178

    Een lot van 5 postzegelalbums met een grote variatie zegels, waarvan een goed aantal 19e eeuwse. Bestaande uit: USA (1870 - 1899), Canada (1876 - ), Zuid- & Centraal-America (verschillende landen rond 1880+), Commonwealth, Midden Oosten, Afrika (Belgische Congo +), Kleine hoeveelheid Oost-Azië waaronder China & Japan rand 19e eeuw.

    A lot of 5 stamp albums with a large variety of stamps, including a good number from the 19th century. Includes: USA (1870 - 1899), Canada (1876 - ), South & Central America (various countries around 1880+), Commonwealth, Middle East, Africa (Belgian Congo +), Small amount of East Asia including China & Japan late 19th century.
    Estimate: € 180 / 240

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00