#496Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#616BidjarTwee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#376DardjasinEen handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#446Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#396Een wollen tapijt.
Un tapis en laine.No longer availableDim. 205 x 137 cmEstimate: € 80 / 120 -
#626Een machinaal geweven wollen tapijt met decor van ruiters en dieren.
#356Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#646Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#476Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#426Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#366YahyaliTwee handgeknoopte Turkse wollen karpetten.
#526Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#436Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#516Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#406Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#76Een gobelin naar XVIIe eeuws voorbeeld.
#486Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#636Een handgeknoopt Iraans wollen tapijt.
#386HerekeEen klein zijden wandkleedje. Gesigneerd.
Une petite tapisserie de soie. Signée.No longer availableDim. 56 x 46 cmEstimate: € 100 / 150
#344R. Van de Sande“Vieilles façades, Malines”. Kleurenets op papier. Gesigneerd buiten de plaat en E.A.
Vieilles façades, Malines. Eau-forte en couleurs. Signée hors planche et E.A.No longer availableDim. 45 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#107Een paar ovale kaders met beeltenissen van Christus aan het kruis, waarbij de eerste opgebouwd uit tegeltjes en de andere in gipsreliëf.
Paire de cadres ovales aux effigies du Christ crucifié, le premier en mosaïque, l’autre en plâtre en relief.No longer availableDim. 43 x 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#48“Muzikanten”. Een groep van meerkleurig Duits porselein. Snaren van de harp en de cello manco. Onderaan gemerkt.
Musiciens . Un groupe de porcelaine allemande multicolore. Cordes de la harpe et du violoncelle manquantes. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 35 / 45 -
#557Een vierhoekig Afrikaans houten masker.
#240Een paar wit en geelgouden oorbellen 18 K bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,36 ct.No longer availableDim. 3,64 gEstimate: € 550 / 650 -
#320Een paar 14 K geelgouden oorbellen bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct. en twee saffiertjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 14 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,12 ct. Et deux saphirs d'un poids combiné de + - 0,10 ct.No longer availableDim. 2,12 gEstimate: € 300 / 400 -
#497Een gepolychromeerd Afrikaans houten masker.
Un masque en bois africain polychrome.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#504“Composition coussin couleurs”. Gemengde techniek op papier. Achteraan toegeschreven aan Gothard Graubrer.
Composition coussin couleurs . Technique mixte sur papier. Attribuée au Gothard Graubrer au verso.No longer availableDim. 33 x 22 cmEstimate: € 80 / 120