#167Een paar West Germany vaasjes. Gemerkt 514/14.
A pair of West Germany vases. Marked 514/14. -
#201Zes diverse landschappen, hoevezichten, stadszichten op doek, op paneel en één in aquarel door A. Van Osselaer.
Six assorted landscapes, farm views, cityscapes on canvas, on panel, and one in watercolor by A. Van Osselaer. -
#215Een koperen kruitbus waarvan de verdeelkop ontbreekt, James Dixon & sons.
A copper powder flask missing the dispenser head, James Dixon & Sons. -
#51Kruisbeeld onder stolp.
Crucifix under glass dome. -
#116Een paar traditionele toeristische Griekse poppetjes.
A pair of traditional tourist Greek dolls. -
#145Een oude koperen melkkit, gedeukt.
An old copper milk churn, dented. -
Two landscapes, watercolor on paper. Unreadable signature. -
#205Max Weiler“Binnenhof Hotel”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1997.
"Binnenhof Hotel". Mixed media. Signed and dated 1997. -
#127‘Kasteelpoort’. Olieverf op doek. Getekend; B. Heckers.
'Castle Gate', oil on canvas. Signed; B. Heckers.