#753
Een handgeknoopt zijden tapijt met een mihrab in het decor.
#386Anatolië
Een handgeknoopte Turkse wollen loper.
Couloir turque en laine. Noué main.Dim. 419 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#566
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 290 x 170 cmEstimate: € 60 / 100 -
#96
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 320 x 200 cmEstimate: € 200 / 240 -
#755
Een handgeknoopt tapijt van zijde.
Tapis en soie. Noué main.Dim. 159 x 94 cmEstimate: € 400 / 420 -
#363Bachtiar
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen met een dambordmotief.
#246Bochara
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 322 x 210 cmEstimate: € 100 / 160 -
#754
Een handgeknoopt zijden tapijt.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.Dim. 170 x 93 cmEstimate: € 500 / 500 -
#106Bidjar
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 308 x 198 cmEstimate: € 100 / 160 -
#216Keshan
Tapis persan en laine. Noué main.Dim. 215 x 140 cmEstimate: € 80 / 120 -
#116
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.Dim. 362 x 102 cmEstimate: € 50 / 100 -
#526
Tapis d’Orient en soie. Noué main.Dim. 280 x 185 cmEstimate: € 1000 / 1100 -
#166Naïn
Een handgeknoopt wollen tapijt. Perzië.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 350 x 240 cmEstimate: € 300 / 500 -
#86
Een handgeknoopte wollen loper met florale motieven.
Couloir en laine aux motifs floraux. Noué main.Dim. 415 x 105 cmEstimate: € 40 / 60
#609Vanderzanden
#60
Ivoren etui met een schaartje en een vingerhoed, gedeeltelijk 14 karaats geel goud. Herkomst: Vos & Co te Den Haag. Nederlandse keuren, jaren dertig.
Etui en ivoire contenant une paire de ciseaux et un dé à coudre, partiellement en or jaune 14 ct. Provenance: Vos & Co, La Haie. Poinçons néerlandais des années 30.Estimate: € 200 / 300 -
#743
Een grote metalen schaal versierd met arabesken.
Grand plat en métal décoré d’arabesques.Dim. Ø 60 cmEstimate: € 20 / 30 -
#121Orlians & Cie.
Een scheepslantaarn van glas en rood koper. Mechelen, 1947.
#17
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
#313
Een missienegertje van gepolychromeerd gips.
#343
Een aardewerken dekselvaas met een meerkleurig bloemendecor.
#213Karel SchuermansPeriod: 1869-1962
Een engelenprofiel van gesculpteerd marmer op een marmeren sokkel.
Profil d’ange en marbre sculpté sur socle en marbre.Dim. h: 38 cmEstimate: € 500 / 600 -
#472Piet BekaertPeriod: 1939-2000
“Tuin”. Litho op papier. Gesigneerd en genummerde buiten de plaat 7/130.
“Jardin”. Litho sur papier. Signée et numérotée 7/130 hors planche.Dim. 64 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#564
“Staand naakt”. Olieverf op gemaroefleerd doek.
“Nu debout”. Huile sur toile marouflée.Dim. 160 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#89Willem Junior Linnig
Een lot van acht diverse losse etsen.
Lot de huit eaux fortes diverses sans cadre.Estimate: € 40 / 60 -
#234
Een vergulde smeedijzeren rozenstruik. Ingelijst.
Branche de rosier en fer forgé doré. Encadrée.Dim. 97 x 57 cmEstimate: € 40 / 60