Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt wollen tapijt.

Een handgeknoopt wollen tapijt.

Tapis en laine. Noué main.
Dim. 205 x 100 cm
SKU: 2710150026.
Category: Tapijt.
Auction day: 27 October 2015 19:00
Catalogue #26
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #486

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 208 x 158 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #566

    Kleine Goum in zijde. Handgeknoopt.

    Carpette Goum en soie. Noué main.
    No longer available
    Dim. 135 x 79 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #535

    Een Oosters zijden bidkleed.

    Tapis de prière d’Orient en soie.
    No longer available
    Dim. 200 x 120 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #146
    Hoseinabad

    Een Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 328 X 215 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #536

    Een Oosters wollen loper met een Mir-decor. Handgeknoopt.

    Couloir d’Orient en laine à décor mir. Noué à la main.
    No longer available
    Dim. 328 x 79 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #46

    Twee Oosterse wollen tapijtjes. Handgeknoopt.

    Deux petits tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 120 x 105 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #9

    Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 195 x 105 cm
    Estimate: € 3050
  • #456
    Mori

    Een Oosters wollen loper. Handgeknoopt.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 305 x 78 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #476

    Een handgeknoopte wollen loper.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 395 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #522
    Hubert De Vries

    “Boten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Bateaux dans le port”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 52 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #56

    Een lot van drie handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes, waaronder een Mori Jomud.

    Lot de trois carpettes d’Orient en laine dont un Mori Yomud. Noués main.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #436
    Naïn

    Rond karpet van wol en zijde. Handgeknoopt.

    Carpette ronde en laine et soie. Noué main.
    No longer available
    Dim. Ø: 100 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #696

    Een handgeknoopte wollen loper.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 280 x 86 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #256

    Een handgeknoopt zijden tapijt.

    Tapis d’Orient en soie. Noué main.
    No longer available
    Dim. 280 x 185 cm
    Estimate: € 1000 / 1100

Other lots in this auction

  • #749

    “Winterzicht op een kade”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd R. De Fouquet(?). XIXde eeuw.

    “Le quai en hiver”. Huile sur toile marouflée. Signée R. De Fouquet (?). XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #99
    L. Janssen

    “Veenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en achteraan gedateerd 1927.

    “Paysage des fagnes”. Huile sur toile. Signée et datée 1927 au verso.
    No longer available
    Dim. 35 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #425

    Twee gravures met romantische voorstellingen. Naar François Boucher.

    Deux gravures à représentations romantiques d’après François Boucher.
    No longer available
    Dim. 24 x 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #651

    Een bord van blauw en wit Chinees porselein versierd met een drakendecor.

    Assiette en porcelaine bleue et blanche décorée de dragons.
    No longer available
    Dim. Ø 21 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #405

    Spiegel met vergulde lijst in Lodewijk XV-stijl en een dito spiegel in Georgian stijl.

    Petit miroir à cadre doré de style Louis XV, ainsi qu’un autre de style Georgian.
    No longer available
    Dim. H. 64 -
    Estimate: € 40 / 50
  • #724
    Alfons Vermeir

    “Rede van Antwerpen”. Tekening. Gesigneerd.

    “La rade d’Anvers”. Dessin. Signé.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #364
    Eugène Mahaux
    Period: 1874 - 1946

    “Leiezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de la Lys”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 73 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #257
    Val St. Lambert

    Een kristallen vaas met getorste ribben, roze gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Vase en cristal aux côtes torses coloré rose dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #472

    “Damesportret”. Een pyrografie van Mischak naar Von Defregger. We voegen er kleiner herenportret aan toe.

    “Portrait de dame”. Pyrographie de Mischak d’après Von Defregger. Nous ajoutons un portrait d’homme plus petit.
    No longer available
    Dim. 32 x 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #93

    Een lot oude speelkaarten, waaronder proefdrukken.

    Lot de cartes à jeux dont des essais.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #569
    Jan Cobbaert
    Period: 1909-1995

    “Weelde”. Gouache op Steinbach. Gesigneerd.

    “Composition”. Gouache sur Steinbach. Signée.
    No longer available
    Dim. 73 x 55 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #250

    Een 18 karaats wit en geel gouden art deco broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,00 ct.

    Broche en or jaune et blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 2,00 ct.
    No longer available
    Dim. 7,20 g
    Estimate: € 2000 / 2200
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 oktober 2015

De veiling is volledig. 770 loten.

27 October 2015 19:00
28 October 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More