Similar lots by type
-
#293Een handgeknoopte oosterse bidmat.
A hand-knotted oriental prayer rug. -
#297‘Pick-nick’, een wandtapijt naar 18e eeuws voorbeeld.
'Pick-nick', a tapestry inspired by an 18th-century design. -
#286Een handgeknoopt wollen tapijt.
A hand-knotted wool carpet. -
#295Een handgeknoopt oosters tapijtje.
A hand-knotted Oriental rug. -
#288Een handgeknoopt oosters bidmat.
A hand-knotted Eastern prayer rug. -
#275Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor. Kleine kale plek aan de rand (midden).
A Persian hand-knotted carpet with geometric design. Small bald spot at the edge (middle). -
#278Een Oosters handgeknoopte loper.
An oriental hand-knotted runner. -
#294Een handgeknoopt oosters tapijtje.
A hand-knotted Oriental rug. -
#296Een machinaal geknoopt oosters tapijt.
A machine-knotted oriental rug. -
#292Een machinaal geknoopt oosters tapijt.
A machine-woven oriental rug. -
#291Een oosters wandtapijtje.
An oriental tapestry. -
#285Een wollen loper, mechanisch.
A woolen runner, mechanical. -
#279Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted Oriental carpet. -
#289Een handgeknoopt Kelim tapijt, met veel schade.
A hand-knotted Kilim carpet, with extensive damage. -
#277Twee verschillende karpetten.
Deux carpettes différentes.
Other lots in this auction
-
#112Een lot van vier houten Afrikaanse beeldjes.
A lot of four wooden African figurines. -
#118Een massief houten telefoonmeubeltje met één lade.
A solid wooden telephone table with one drawer. -
#231‘Venetië’, potloodtekening. Getekend; Karel van Seben, ‘59.
'Venice', pencil drawing. Signed: Karel van Seben, '59. -
#124Een partij van vier kaders, twee aquarellen en twee offset prints.
A lot of four frames, two watercolors, and two offset prints. -
#76Een grote porseleinen apothekersvijzel met stamper.
A large porcelain mortar and pestle used in pharmacies. -
#272Een gietijzeren asbak met de afbeelding van de leeuw van Waterloo.
A cast iron ashtray with the image of the Lion of Waterloo. -
#200Rechthoekige spiegel met mahoniehouten lijst. Engeland, XIXde eeuw.
Rectangular mirror with mahogany frame. England, 19th century. -
#131Paul Matthes‘Langs den Zaan’ & ‘Boschmeertje Bloemendaal’, twee monochrome etsen. Getekend P. Matthes.
‘Along the Zaan’ & ‘Small woodland pond in Bloemendaal’, two monochrome etchings. Signed P. Matthes. -
#57‘Buste van een jonge vrouw’, een houten beeld. Onderaan getekend Zinga Sylve.
'Bust of a young woman', a wooden sculpture. Signed at the bottom Zinga Sylve. -
#55Een dienblad in Hollywood Regency stijl, messing en fumé spiegelglas.
A tray in Hollywood Regency style, made of brass and smoked mirror glass. -
#26“Souvenir van den oorlog”, een lot van 3 boekjes met foto’s van de eerste wereldoorlog bestaande uit postkaarten van Ypres en Zeebrugge, en foto’s: L’Yser.
"Souvenir of the war", a lot of 3 booklets with photos of the first world war consisting of postcards from Ypres and Zeebrugge, and photos: L'Yser. -
#139Een lot van 2 Chinees porseleinen vazen met floraal decor. 1 met 6-hoekige vorm, onderaan gemerkt.
A lot of 2 Chinese porcelain vases with floral decoration. 1 with hexagonal shape, marked at the bottom.

