#522Hubert De Vries
“Boten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#146Hoseinabad
Een Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#436Naïn
Rond karpet van wol en zijde. Handgeknoopt.
#535
Een Oosters zijden bidkleed.
#486
#476
Een handgeknoopte wollen loper.
#26
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#46
Twee Oosterse wollen tapijtjes. Handgeknoopt.
#696
#56
#566
Kleine Goum in zijde. Handgeknoopt.
#536
Een Oosters wollen loper met een Mir-decor. Handgeknoopt.
#456Mori
Een Oosters wollen loper. Handgeknoopt.
#9
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 195 x 105 cmEstimate: € 3050
#677
#155
Een 14 karaats geel gouden ring bezet met amethist.
#111
#722
Een topografische kaart van de stad Antwerpen uit 1581. Kopergravure.
#270
Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met drie briljantjes.
Bague en or jaune et blanc 14 ct sertie de trois petits brillants.No longer availableDim. 3,91 gEstimate: € 150 / 250 -
#418François Nicolas Martinet
“Femelle de l’Oye, du Cap de Bonne-Esperance”, “Femelle du beau Canard Hupé de la Caroline”, “Le Canard à longue queue”, “Oye, du Cap de Bonne-Esperance”. Vier lijsten met handgekleurde gravures met voorstelling van vogels. XVIIIde eeuw.
“Femelle de l’Oye, du Cap de Bonne-Esperance”, “Femelle du beau Canard Hupé de la Caroline”, “Le Canard à longue queue”, “Oye, du Cap de Bonne-Esperance”. Quatre cadres aux gravures peintes à la main représentant des oiseaux. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 25,5 x 21 cmEstimate: € 200 / 240 -
#438
#628
Tien albums met diverse postzegels, waarvan één leeg. VS en Gemenebest, Exotische landen, Nederland (ook XIXde eeuw), Zuid-Amerika, Europese landen, Italië/Spanje/Griekenland, Oost-Europa, België.
Dix albums aux timbres postes divers dont un album vide. Etats Unis et Commonwealth, Pays exotiques, Pays-Bas (dont XIXe siècle), Amérique du Sud, Pays européens, Italie, Espagne, Grèce, Europe Orientale, Belgique.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#644
“Rage against the machine. Bombtrack”. Zeefdruk.
#23
#431
Twee cilindervormige stukken koraal.
Deux pièces de corail cylindriques.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#21H. Bequet Quaregnon
Een lot porselein bestaande uit één klein bord met romantisch tafereel, één groter bord met bloemenmotief en een vaas versierd met pauwen. Gesigneerd.
Lot de porcelaines comprenant une assiette à la scène romantique, une assiette plus grande aux fleurs et un vase décoré de paons. Signés.No longer availableDim. h. 25 cmEstimate: € 20 / 30