#216Keshan
Tapis persan en laine. Noué main.Dim. 215 x 140 cmEstimate: € 80/120 -
#386Anatolië
Een handgeknoopte Turkse wollen loper.
Couloir turque en laine. Noué main.Dim. 419 x 70 cmEstimate: € 40/60 -
#526
Een handgeknoopt zijden tapijt.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.Dim. 280 x 185 cmEstimate: € 1000/1100 -
#196
Een handgeknoopt wollen Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.Dim. 350 x 260 cmEstimate: € 200/300 -
#166Naïn
Een handgeknoopt wollen tapijt. Perzië.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 350 x 240 cmEstimate: € 300/500 -
#754
Tapis d’Orient en soie. Noué main.Dim. 170 x 93 cmEstimate: € 500/500 -
#755
Een handgeknoopt tapijt van zijde.
Tapis en soie. Noué main.Dim. 159 x 94 cmEstimate: € 400/420 -
#116
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.Dim. 362 x 102 cmEstimate: € 50/100 -
#363Bachtiar
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen met een dambordmotief.
#566
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 290 x 170 cmEstimate: € 60/100 -
#106Bidjar
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 308 x 198 cmEstimate: € 100/160 -
#96
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 320 x 200 cmEstimate: € 200/240 -
#246Bochara
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 322 x 210 cmEstimate: € 100/160 -
#86
Een handgeknoopte wollen loper met florale motieven.
Couloir en laine aux motifs floraux. Noué main.Dim. 415 x 105 cmEstimate: € 40/60
#269Jarern
“Zeezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur toile. Signée.Dim. 68 x 127 cmEstimate: € 100/120 -
#728
Een paar polychrome gipsen wandversieringen in de vorm van Arabische hoofden, den ene met een paard, de andere met een valk. Achteraan gemerkt Bossons England d.d. 1959. Schilfers aan de tweede.
Paire d’ornements muraux en plâtre polychrome en forme de têtes arabes, l’une accompagnée d’un cheval, l’autre d’un faucon. Marque au verso: Bossons England et la date 1959. Eclats au second.Dim. H. 21 cmEstimate: € 50/80 -
#89Willem Junior Linnig
Een lot van acht diverse losse etsen.
Lot de huit eaux fortes diverses sans cadre.Estimate: € 40/60 -
#518
Petit vase en faïence de Bruxelles à décor de fruits. Marque et numéro 25/73.Dim. H 13 cmEstimate: € 40/50 -
#611
#198Boch Frères Keramis
Een vaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk met een decor van gestileerde bloemenranken. Onderaan gemerkt. Model D746, Ch. Catteau.
Vase en faïence à décor polychrome et au décor de branches fleuries stylisées. Marque sous la base: Modèle D746, Ch. Catteau.Dim. h: 45 cmEstimate: € 300/400 -
#300Bulgari
Een roestvrij stalen automatische herenhorloge. (armband te vervangen).
Montre homme en acier inoxydable. Bracelet à remplacer.Estimate: € 2000/3000 -
#584
Drie ingekaderde Indiaanse zandtekeningen. Op verso gesigneerd ‘Sami Meyerson’ en gedateerd 1992.
Trois dessins au sable indiens. Au verso signés Sami Meyerson et datés 1992.Dim. 20 x 20 & 10 x 20 cmEstimate: € 60/80 -
#505
#643
Een paar vaasjes van cloisonné op geel koper, gedecoreerd met bloemenranken.
#704
Commode van gefineerd notenhout en mahonie. Rood marmeren blad. Einde XIXde eeuw.
Commode en placage de noyer et acajou. Tablette en marbre rouge. Fin du XIXe siècle.Dim. H. 88. B. 118 cmEstimate: € 80/120 -
#263Gebroeders De Prins, Antwerpen
Een metalen klaroen.
Clairon en métal.Estimate: € 40/50