#366
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#306
#496
#96Heriz
#86
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#166Naïn
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van katoen en zijde.
#276
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#346
Een Oosters wollen loper. Handgeknoopt.
#466Taspinar
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#326
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt. Lichte verkleuring.
#356
#186
#486Keshan
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 410 x 312 cmEstimate: € 400/500
#438
#461Swarovski
#325
Lot varié comprenant des objets en argent, métal argenté, bronze, cuivre et ivoire dont un camée, des épingles, des pendentifs, des broches etc.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#456
Een tweedeurskast van zwart gelakt hout. Chinees werk.
#701Michel Hereman
“Etre post-diabolique”. Sculpture en faïence. Monogrammée.No longer availableDim. H 19 cmEstimate: € 100/120 -
#39
#149Theo De Cooremeter
“Plattelandszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#585Kenzoki
#681
Een vaas van Imariporselein.
Vase en porcelaine d’Imari.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/50 -
#375
Een tweeledige boekenkast van groengepatineerd hout.
Bibliothèque à deux corps en bois à patine verte.No longer availableDim. h: 222 cmEstimate: € 120/200 -
#134F. Verpoorten
“Boten op het kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux sur le canal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 80/120 -
#744Jan Janssens
“Hooioppers”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Meules de foin”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 60/80