#181Een machinaal wandtapijt, vermoedelijk Iranees.
#240Een lot van 3 handgeknoopte Perzische tapijtjes.
#131BidjarEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#157Indo-HamadanEen handgeknoopte Indische wollen loper.
#214Een groot Perzisch handgeknoopt tapijt.
#190Een Oosters handgeknoopt tapijt.
An oriental hand-knotted carpet.No longer availableOnline onlyDim. 160 x 100cmEstimate: € 35 / 45
#272Een beeldje in biscuit van een slapende dame met kind, onderaan gemerkt, 2 vingers gerestaureerd.
#141“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.
"Pair with baskets". A plastic lamp with 3 light points and amber-colored glass cups in goblet form on a romantic scene.No longer availableOnline onlyDim. 66 cmEstimate: € 20 / 40 -
#4Drie biscuit beeldjes. Een danspaar met een vaas (H. 22 cm), een bloemenverkoopster (H. 24 cm) en een moeder met kind (H. 27 cm), gemerkt Passau en met een herstelde hand. Omstreeks 1900.
Three biscuit figurines. A dancing couple with a vase (H. 22 cm), a flower seller (H. 24 cm), and a mother with child (H. 27 cm), marked Passau and with a restored hand. Circa 1900.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#204NAO by LladroEen set van twee beelden van Hawaiaanse dames, Nao by Lladro. Nr. 11244 genaamd Aloha en nr. 10425 genaamd Artesania Floral. Beide met hun originele verpakking.
A set of two sculptures of Hawaiian women, Nao by Lladro. No. 11244 named Aloha and no. 10425 named Artesania Floral. Both with their original packaging.No longer availableOnline onlyDim. h 39 cmEstimate: € 120 / 180 -
#209H&M HomeEen goudkleurig metalen vloerlamp in geometrisch design. Onderaan gemerkt.
A gold-colored metal floor lamp in a geometric design. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 110 cmEstimate: € 60 / 80 -
#81Braun NürnbergEen Paximat-N12 electric diaprojector.
A Paximat-N12 electric slide projector.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 34 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
A plaster statue of a family, marked illegibly at the back.No longer availableOnline onlyDim. h 31Estimate: € 20 / 30