Similar lots by type
-
#396
Een handgeknoopte Perzische wollen loper. Lichte slijtage.
Un chemin de table en laine persan noué à la main. Usure légère.No longer availableDim. 310 x 86 cmEstimate: € 75/100 -
#546
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis persan en laine noué à la main. Usures.No longer availableDim. 295 x 216 cmEstimate: € 120/200 -
#586
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 230 x 170 cmEstimate: € 50/60 -
#592
Een handgeknoopte wollen Kelim.
Un kilim en laine oriental noué à la main.No longer availableDim. 205 x 112 cmEstimate: € 80/120 -
#556
een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
un tapis en laine turc noué à la main.No longer availableDim. 220 x 134 cmEstimate: € 80/120 -
#686
Een handgeknoopt Pakistaans wollen bidkleedje en een karpetje.
Un tapis de prière en laine pakistanais noué à la main et un petit tapis.No longer availableDim. 124 x 81 & 128 x 116 cmEstimate: € 30/50 -
#521
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Usure légère.No longer availableDim. 320 x 172 cmEstimate: € 120/180 -
#596
Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 233 x 185 cmEstimate: € 60/100 -
#416
Een handgeknoopt bidkleedje van zijde.
Un tapis de prière en soie noué à la main.No longer availableDim. 107 x 65 cmEstimate: € 120/200 -
#376
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un chemin de table oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 304 x 73 cmEstimate: € 30/50 -
#576
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis de Chine en laine noué à la main.No longer availableDim. 392 x 304 cmEstimate: € 120/200 -
#566
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 250 x 175 cmEstimate: € 50/80 -
#406
Twee Afghaanse wollen kleedjes.
Deux tapis afghans en laine.No longer availableDim. 123 x 97 cm & 147 x 108 cmEstimate: € 35/45 -
#538Indo-Bidjar
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 257 x 170 cmEstimate: € 80/120 -
#606
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 207 x 139 cmEstimate: € 60/100 -
#526Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 259 x 322 cmEstimate: € 200/250 -
#536
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. x 152 cmEstimate: € 80/120 -
#426
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 380 x263 cmEstimate: € 200/240 -
#696
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un chemin de table oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 522 x 70 cmEstimate: € 200/240 -
#492Bidjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 342 x 248 cmEstimate: € 300/400 -
#585
Een handgeknoopt Oosters wollen kleedje.
Une carpette orientale en laine nouée à la main.No longer availableDim. 150 x 105 cmEstimate: € 100/120 -
#356
Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen kleedjes.
Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 132 x 83 cm & 62 x 43 cmEstimate: € 25/35 -
#656
Een handgeknoopt Afghaans wollen kleedje. Gesigneerd.
Un tapis en laine afghan noué à la main. Signé.No longer availableDim. 134 x 78 cmEstimate: € 60/80 -
#616
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Usure légère.No longer availableDim. 280 x 180 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#15
Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met achtien kleine briljantjes.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de dix-huit petits diamants.No longer availableDim. 1,04 gEstimate: € 200/250 -
#584Etienne Le ComptePeriod: °1931
“Bali”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
Bali. Une gravure sur bois. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 42 x 29,5 cmEstimate: € 50/80 -
#243
Een lot van vier houten heiligenbeelden, waarbij drie gepolychromeerd.
Un lot de quatre statues de saints en bois dont trois polychromes.No longer availableDim. h: 28 - 59 cmEstimate: € 150/250 -
#436
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 275 x 178 cmEstimate: € 60/100 -
#639
“Confidences sur la cinquième épouse”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd ‘Vigneron’.
“Confidences sur la cinquième épouse”. Technique mixte sur papier. Signé 'Vigneron'.No longer availableDim. 21 x 24 cmEstimate: € 60/100 -
#132
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
Vue de forêt. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 60/100 -
#81
Een gesneden eikenhouten Corpus Christi.
Un Corpus Christi en chêne sculpté.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#165
Een lange 18 K geelgouden ketting met hanger bezet met een camée en parels.
Un long collier en or jaune 18 carats avec un pendentif serti d'un camée et de perles.No longer availableDim. 11 g l: 35 cmEstimate: € 350/450 -
#252
“Schepen voor een rede”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Navires devant la rade. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23,5 x 32 cmEstimate: € 200/250 -
#47
Een smeedijzeren tafellampje met een gesatineerde kap.
Une lampe de table en fer forgé avec un abat-jour satiné.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60/80 -
#671
Een lot boeken:- “Biografie & bibliografie Willy Vandersteen” Twee banden in stofhoes.- Jubileumuitgave 25 jaar Suske en Wiske.- Twee verzamelalbums van Guust Flater.
Lot de livres : - Biographie & bibliographie Willy Vandersteen Deux reliures sous couverture anti-poussière. - Edition anniversaire 25 ans Suske en Wiske. - Deux albums de compilation par Guust Flater.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#211
Een tweeloops jachtgeweer met geëtst decor.
Un fusil de chasse à deux canons avec décor gravé.No longer availableDim. L. 107 cmEstimate: € 120/200