Similar lots by type
-
#356
Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen kleedjes.
Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 132 x 83 cm & 62 x 43 cmEstimate: € 25/35 -
#406
Twee Afghaanse wollen kleedjes.
Deux tapis afghans en laine.No longer availableDim. 123 x 97 cm & 147 x 108 cmEstimate: € 35/45 -
#696
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un chemin de table oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 522 x 70 cmEstimate: € 200/240 -
#396
Een handgeknoopte Perzische wollen loper. Lichte slijtage.
Un chemin de table en laine persan noué à la main. Usure légère.No longer availableDim. 310 x 86 cmEstimate: € 75/100 -
#566
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 250 x 175 cmEstimate: € 50/80 -
#376
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un chemin de table oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 304 x 73 cmEstimate: € 30/50 -
#556
een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
un tapis en laine turc noué à la main.No longer availableDim. 220 x 134 cmEstimate: € 80/120 -
#526Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 259 x 322 cmEstimate: € 200/250 -
#656
Een handgeknoopt Afghaans wollen kleedje. Gesigneerd.
Un tapis en laine afghan noué à la main. Signé.No longer availableDim. 134 x 78 cmEstimate: € 60/80 -
#492Bidjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 342 x 248 cmEstimate: € 300/400 -
#606
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 207 x 139 cmEstimate: € 60/100 -
#538Indo-Bidjar
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 257 x 170 cmEstimate: € 80/120 -
#592
Een handgeknoopte wollen Kelim.
Un kilim en laine oriental noué à la main.No longer availableDim. 205 x 112 cmEstimate: € 80/120 -
#585
Een handgeknoopt Oosters wollen kleedje.
Une carpette orientale en laine nouée à la main.No longer availableDim. 150 x 105 cmEstimate: € 100/120 -
#616
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Usure légère.No longer availableDim. 280 x 180 cmEstimate: € 60/80 -
#686
Een handgeknoopt Pakistaans wollen bidkleedje en een karpetje.
Un tapis de prière en laine pakistanais noué à la main et un petit tapis.No longer availableDim. 124 x 81 & 128 x 116 cmEstimate: € 30/50 -
#546
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis persan en laine noué à la main. Usures.No longer availableDim. 295 x 216 cmEstimate: € 120/200 -
#576
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis de Chine en laine noué à la main.No longer availableDim. 392 x 304 cmEstimate: € 120/200 -
#521
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Usure légère.No longer availableDim. 320 x 172 cmEstimate: € 120/180 -
#586
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 230 x 170 cmEstimate: € 50/60 -
#416
Een handgeknoopt bidkleedje van zijde.
Un tapis de prière en soie noué à la main.No longer availableDim. 107 x 65 cmEstimate: € 120/200 -
#426
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 380 x263 cmEstimate: € 200/240 -
#536
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. x 152 cmEstimate: € 80/120 -
#596
Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 233 x 185 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#382
“Abstracte compositie met vierkanten”. Een zeefdruk. Niet gesigneerd.
“Composition abstraite avec des carrés”. Une sérigraphie. Non signé.No longer availableDim. 27 x 27 cmEstimate: € 60/80 -
#194
Een grote verguld houten schouwspiegel met laurierbladeren en een schild in de kuif.
Un grand miroir de cheminée en bois doré avec des feuilles de laurier et un écu dans le cimier.No longer availableDim. 164 x 90 cmEstimate: € 220/260 -
#303
Vijf boeken. Michel Seuphor. “Abstracte Schilderkunst”. Arcade 1963. A.M. Hammacher. “De Wereld van Henry Van de Velde”. Mercatorfonds 1967. P. Haesaerts-R. Marijnissen. “L’Art Flamand d’Ensor à Permeke”. Mercatorfonds 1970. F.-C. Legrand. “Léon Spilliaert”. Ed. Lannoo 1981. E. Langui. “Frits Van den Berghe 1883-1939”. Mercatorfonds 1968.
Cinq livres. Michel Seuphor. Peinture abstraite. Arcade 1963. AM Hammacher. Le monde d'Henry Van de Velde. Fonds Mercator 1967. P. Haesaerts-R. Marijnissen. L ' Art Flamand d'Ensor à Permeke. Fonds Mercator 1970. F.-C. Legrand. Léon Spilliaert. Ed. Lannoo 1981. E. Langui. Frits Van den Berghe 1883-1939. Fonds Mercator 1968.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#226
Een Napoléon III buffet van zwart perenhout met Boullemarqueterie, met een in accolade gebogen front en met één deur ingelegd met geel koper en rood schildpad. Witmarmeren blad, vergulde bronzen monturen. Letsels aan het messingen inlegwerk.
Buffet Napoléon III en poirier noir marqueté Boulle, à façade galbée en accolade et à une porte marquetée de laiton et d'écaille rouge. Dessus en marbre blanc, montures en bronze doré. Blessures au laiton incrustation .No longer availableDim. b: 111 cmEstimate: € 120/140 -
#124Roger de SmetPeriod: 1923 - 1992
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Landes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 50/80 -
#320Swiiss Alpine Military
Een roestvrij stalen herenhorloge. Nieuwstaat en in origineel doosje.
Une montre pour homme en acier inoxydable. En parfait état et dans sa boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 150/180 -
#95
Een 18 K witgouden ring bezet met 12 briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. rond een centrale saffier van +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de 12 diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct. autour d'un saphir central de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 3,43 gEstimate: € 600/700 -
#129Pauwels
“Picknick in het koren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Pique-nique dans le blé. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#582
Een ovale spiegel met gebeeldhouwde lijst.
Un miroir ovale avec un cadre sculpté.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#466
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 306 x 206 cmEstimate: € 200/240 -
#4
Een lot varia, bestaande uit vijf verschillende kruisbeelden, waarbij een gebeeldhouwd houten, een messingen en twee met verzilverde Corpus, een messingen model van de Dom van Keulen, een verzilverde Christus met het kruis, een reproductie van een icoon en een messingen jachthond.
Un lot d'objets divers, composé de cinq crucifix différents, dont un en bois sculpté, un en laiton et deux avec Corpus argenté, un modèle en laiton de la cathédrale de Cologne, un Christ argenté avec la croix, une reproduction d'une icône et un chien de chasse en laiton.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#647
Een vilten hoge hoed in hoedendoos. Bijgevoegd een hoedenkoffer van vulkanfibre.
Un haut-de-forme en feutre dans une boîte à chapeau. Un étui à chapeau en fibre de vulkan est ajouté.No longer availableEstimate: € 50/90