#256Een handgeknoopt zijden tapijt.
#456MoriEen Oosters wollen loper. Handgeknoopt.
#696Een handgeknoopte wollen loper.
#536Een Oosters wollen loper met een Mir-decor. Handgeknoopt.
#486Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#46Twee Oosterse wollen tapijtjes. Handgeknoopt.
#26Een handgeknoopt wollen tapijt.
#9Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#566Kleine Goum in zijde. Handgeknoopt.
#436NaïnRond karpet van wol en zijde. Handgeknoopt.
#146HoseinabadEen Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#535Een Oosters zijden bidkleed.
Tapis de prière d’Orient en soie.No longer availableDim. 200 x 120 cmEstimate: € 120 / 200
#148Een ei van groen gesteente, gemonteerd op koperen voet en bovenaan versierd met een Habsburgse adelaar. En een vide-poche van verguld brons met een afbeelding van de ‘Femme Fatale’ in reliëf.
Oeuf en pierre dure verte, monté sur un piétement en cuivre et surmonté d’un aigle d’Habsbourg. Ainsi qu’un vide-poche en bronze doré décoré d’une femme fatale en relief.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#528Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van konijntjes.
#152Pilat“Veenzicht met berken”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Vue des fagnes aux bouleaux”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#631Een Chinese Shunga met erotische afbeeldingen op zijde. XIXe eeuw.
Chunga chinois décoré de scènes érotiques sur soie. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
“Porte du Paradis Terrestre” et “Portail”. Epreuve d’artiste, la première numérotée 11/75.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#602Een luchter van wit metaal met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
#463Lalique, franceEen achthoekige schaal van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
“La déesse Demeter”. Pendentif en or jaune 18 ct serti de malachite. Peut être porté comme broche.No longer availableDim. Bruto: 32,22 gEstimate: € 100 / 150 -
#416Een vintage chromen tafel moet een rond glazen blad.
“Nature morte aux poissons et oignons”. Huile sur toile. Non signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 180 / 240