#755
Een handgeknoopt tapijt van zijde.
Tapis en soie. Noué main.Dim. 159 x 94 cmEstimate: € 400 / 420 -
#363Bachtiar
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen met een dambordmotief.
#216Keshan
Tapis persan en laine. Noué main.Dim. 215 x 140 cmEstimate: € 80 / 120 -
#566
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 290 x 170 cmEstimate: € 60 / 100 -
#753
Een handgeknoopt zijden tapijt met een mihrab in het decor.
#96
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 320 x 200 cmEstimate: € 200 / 240 -
#106Bidjar
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 308 x 198 cmEstimate: € 100 / 160 -
#196
Een handgeknoopt wollen Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.Dim. 350 x 260 cmEstimate: € 200 / 300 -
#386Anatolië
Een handgeknoopte Turkse wollen loper.
Couloir turque en laine. Noué main.Dim. 419 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#166Naïn
Een handgeknoopt wollen tapijt. Perzië.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 350 x 240 cmEstimate: € 300 / 500 -
#754
Een handgeknoopt zijden tapijt.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.Dim. 170 x 93 cmEstimate: € 500 / 500 -
#526
Tapis d’Orient en soie. Noué main.Dim. 280 x 185 cmEstimate: € 1000 / 1100 -
#246Bochara
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 322 x 210 cmEstimate: € 100 / 160 -
#116
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.Dim. 362 x 102 cmEstimate: € 50 / 100
#249Frans Siaens
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.Dim. 40 x 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#487
#122Maurice HaccuriaPeriod: 1919 - 1991
“Paysage hivernal aux meules de foin et fermes”. Huile sur panneau. Signé.Dim. 69 x 89 cmEstimate: € 80 / 100 -
#688
Trois sages chinois en porcelaine polychrome dans une vitrine de présentation. Travail chinois.Estimate: € 90 / 120 -
#137Wood & Sons, England
Een Engels servies van blauw en wit aardewerk met een landschapsdecor. Onderaan gemerkt.
Service anglais en faïence bleue et blanche à décor de paysages. Marque sous la base.Estimate: € 120 / 200 -
#395
Een lot van 10 verschillende horloges allerlei.
Lot de 10 montres différentes.Estimate: € 40 / 80° -
#739
Lot de dix pendulettes murales en bois polychrome et plastique en forme de fleurs, d’animaux et de personnages.Estimate: € 50 / 80 -
#736
Paire de fauteuils de style Louis XV en noyer sculpté recouvert de tapisserie.Estimate: € 80 / 100 -
#613
#435
Een bronzen kerkkandelaar in Lodewijk XIV-stijl, gemonteerd als staande lamp.
#617
Een mannenhoofd van brons. NIgeria.
Tête d’homme en bronze. Nigeria.Dim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#715
Een lot van 10 verschillende horloges.
Lot de 10 montres différentes.Estimate: € 50 / 100