#66Een biljet van 5 Yuan d.d. 1936 in plexi.
#100Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.
#265Een vintage kristallen parfum fles.
#228Een vintage gipsen beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.
#174Een lotje van 2 oude boeken, editeur Emile Guerin, Paris.
#72Een klassieke kamerlamp.
#27Een bureauset bestaande uit een loupe en een briefopener.
#192Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijten.
A lot of 2 Persian hand-knotted carpets.No longer availableOnline onlyDim. 180 x 90cmEstimate: € 40 / 60 -
#253MarinesEen blauw-wit porseleinen schaaltje met maritiem decor. Verso gemerkt.
#235Een beeldje van een jonge zwerver in biscuit, gemerkt Galos.
A figurine of a young beggar in biscuit, marked Galos.No longer availableOnline onlyDim. h 26 cmEstimate: € 10 / 15