Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeschilderde Tibetaanse thangka op zijde.

Een handgeschilderde Tibetaanse thangka op zijde.

Un thangka tibétain peint à la main sur soie.
Online only
Dim. 65 x 47 cm
SKU: 2509220038.
Auction day: 26 September 2022 22:00
Catalogue #38
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #80
    Omar Van Meervelde

    “Vier figuren”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1988.

    "Quatre chiffres". Un dessin au pastel sur papier. Signé et daté 1988.
    No longer available
    Online only
    Dim. 108 cm x 67 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #36
    L. Vanaerschot

    Twee stillevens, olieverf op doek. Beide gesigneerd.

    “Deux natures mortes”. Huile sur toile. Les deux signées.
    No longer available
    Online only
    Dim. 58 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #12

    “Plantjes bij de pompbak”. Een tekening op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 5-’83.

    "Plantes près de la pompe". Un dessin sur papier. Monogrammé et daté 5-'83.
    No longer available
    Online only
    Dim. 65 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #113
    F. Schmit

    “Oosters koppel.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Doek beschadigd midden-rechts.

    "Couple oriental." Huile sur toile. Signé. Tissu endommagé centre-droit.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 37 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #117

    “L’influence des juristes a la commission administrative”. Een gehandtekende spotprent. Gedateerd 1999.

    « L'influence des juristes à la commission administrative ». Un dessin animé dessiné à la main. Daté de 1999.
    No longer available
    Online only
    Dim. 41 x 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #97

    Een paar Perzische gouacheschilderingen op zijde.

    Une paire de gouaches persanes sur soie.
    No longer available
    Online only
    Dim. 19,5 x 11 & 18,5 x 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #94

    “Wandelen bij het riviertje”. Olieverf op doek.

    « Marcher au bord de la rivière ». Huile sur toile.
    No longer available
    Online only
    Dim. 76,5 x 128 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #44
    W. Arickx

    “Stilleven met Chiantifles, koperen waterketel en fruit”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd 10-10-60.

    "Nature morte avec une bouteille de Chianti, une bouilloire en cuivre et des fruits". Huile sur toile. Signée et datée 10-10-60.
    No longer available
    Online only
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #96
    Carlo Tarras

    “Spaans dorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1979.

    Village espagnol. Huile sur toile. Signée et datée 1979 au dos.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #40

    “Visser op het water bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Recent atelierwerk.

    “Pêcheurs sur l’eau devant une ferme”. Huile sur panneau. Travail récent.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 49 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #73
    Karel Holemans

    “Landelijke weg”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Verfschade centraal in het doek.

    Chemin rural . Huile sur toile. Signée. Peinture endommagée au centre de la toile.
    No longer available
    Online only
    Dim. 65 x 75 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #77

    “Vrouw met os in een landschap”. Olieverf op doek. Handtekening verwijderd. Opnieuw op te spannen.

    Femme au bœuf dans un paysage . Huile sur toile. Signature effacée. Doit être retendue.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Online-Only Schilderijen – 26 September 2022

Op Maandag 26 september wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday September 26th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

26 September 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More