Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#619Toyohara “Yoshi” Chikanobu“Meiji beauties”. Driedelige ingekleurde houtsnede, gesigneerd en gedateerd 1897.
“Beautés Meiji”. Gravure sur bois colorée en trois parties. Signée et datée 1897.No longer availableDim. 35,5 x 72 cmEstimate: € 500 / 600 -
#635SteiffLot van 8 pluchen dieren. Gemerkt.
Lot de 8 animaux en peluche. Avec marque.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#506Drie wijzen van gesculpteerd Chinees ivoor op houten voetstukjes.
Trois sages en ivoire sculpté sur socles en bois. Travail chinois.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 180 / 220 -
#23Een rechthoekige coupe en een asbak van kleurloos geslepen kristal. Het eerste met gesatineerd decor in de geest van Lalique, de tweede gemerkt Val St. Lambert.
Coupe rectangulaire et cendrier en cristal incolore. La première à décor satiné dans le goût de Lalique, le deuxième avec la marque de Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#616Een kabinet van mahoniehoutfineer. De binnenkant naar de XVIIe eeuw met twaalf laden en een centraal deurtje met barokke schilderingen op goud achter glas (enkele beschadigd). De binnenkant van de paneeldeuren beschilderd met voorstellingen van de ten hemelopneming van Maria en Henoch. Sletig. Op een meubel met twee deuren in gefineerd mahoniehout uit de XIXde eeuw (versleten).
Cabinet en placage. L’intérieur d’après le XVIIe siècle avec douze tiroirs entourant une petite porte centrale. Décoration baroque dorée en églomisé (quelques dégâts). Deux portes pleines, l’intérieur décoré de peintures représentant l’Assomption et Henoch, placé au ciel. Sur un meuble à deux portes en placage d’acajou du XIXe siècle (usé).No longer availableDim. 156 x 102 x 40 cmEstimate: € 500 / 600 -
#775Lot van 12 diverse poppen, sommige gemerkt (w.o. een zwarte Armand Marseille), vintage Barby en Ken, oude en recentere poppen van porselein, papier-maché en kunststof.
Lot de 12 poupées, certaines avec marque (dont une poupée noire par Armand Marseille), une Barby et un Ken “vintage”, des poupées anciennes et plus récentes en porcelaine, en papier mâché et en plastique.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#404Achille LammensPeriod: 1888-1969Een paar landschappen. Olieverf op paneel.
Paire de paysages. Huile sur panneau.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#254Een voorstelling van het Heilig Hart van verguld plaaster. Omringd door een rozenkrans en in vergulde lijst achter glas.
Représentation de la Sacré Coeur en plâtre doré. Entourée d’un rosaire et dans un cadre doré sous verre.No longer availableDim. 42 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#50Een 18 karaats twee kleuren gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 12,85 gEstimate: € 280 / 350 -
#611“Ceremonie”. Een groep van van massief geëtst Japans ivoor. Op houten sokkel. Onderaan gemerkt met rode zegel.
“Cérémonie”. Groupe en ivoire massif gravé. Travail japonais. Socle en bois. Marque en rouge sous la base.No longer availableDim. H 13 cmEstimate: € 1000 / 1100 -
#831Twee bergères van gesculpteerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Deux bergères en bois sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#652“Man met mand”. Japanse ivoren netsuké.
“Homme et corbeille”. Netsuké japonais en ivoire.No longer availableDim. H.5 cmEstimate: € 70 / 100

