Similar lots by type
-
#822
Een eikenhouten bureau met liervormige poten, twee klapbladen aan de zijkanten, drie laden en een gevacheteerd blad.
Bureau en chêne. Pieds en forme de lyre, deux abattants latéraux, trois tiroirs et tablette recouverte de vachette.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#375
Een tweeledige boekenkast van groengepatineerd hout.
Bibliothèque à deux corps en bois à patine verte.No longer availableDim. h: 222 cmEstimate: € 120/200 -
#386
Een mahoniehouten secretaire in Engelse stijl met vier gedraaide poten met messingen schoeisel op wieltjes.
Secrétaire en acajou de style anglais. Quatre pieds tournés aux roulettes en laiton.No longer availableDim. b: 91 cmEstimate: € 200/240 -
#830
Een paar armstoelen en een bergère van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met een zalmkleurige bekleding.
Paire de fauteuils et une bergère en bois à patine blanche de style Louis XVI. Couverture en tissu rose saumon.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#839
Een dubbelzijdig bureau van gefineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met gecanneleerde poten en een oranje vachettelederen blad.
Bureau double face en bois de placage de style Louis XVI. Pieds cannelés et tablette en vachette orange.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#834
Vier stoelen van gesculpteerd eikenhout in volkse stijl met gevlochten rieten zit.
Quatre chaises en chêne sculpté de style rustique aux sièges cannées.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#821
Een eenvoudige sideboard van zwart gefineerd hout.
Dressoir sobre en bois de placage noir.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 60/80 -
#823
Twee verschillende armstoelen van gesculpteerd notenhout, waarvan één in Lodewijk XIII-stijl met ‘os de mouton’-houtwerk.
Deux différents fauteuils en noyer sculpté dont un de style Louis XIII, boiserie os de mouton.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#836
Twee open boekenkasten van mahoniehout in Engelse stijl met onderaan één lade.
Deux bibliothèques ouvertes en acajou de style anglais. Le bas à un tiroir.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 180/240 -
#606
Een slaapkamer van mahoniehout en gevlekt berkenhoutfineer, versierd met een ingelegd decor van bloemen en kastanjetakken, bestaande uit een asymmetrische garderobekast met spiegeldeur, een ladenkast met drie grote en twee kleine laden en marmeren blad, een bed, een nachtkastje met marmeren blad, twee stoelen en een grote spiegel. Tijdperk art nouveau.
Chambre à coucher en acajou et placage de bouleau taché. Décor marqueté de fleurs et de branches de châtaignier. comprenant une garde-robe asymétrique à une porte au miroir, une commode à trois grands et deux petits tiroirs à tablette de marbre, un lit simple, une table de chevet à tablette de marbre, deux chaises et un grand miroir. Epoque art nouveau.No longer availableEstimate: € 2000/3000 -
#345
Een sobere tweedeurskast van zwartgepatineerd hout met onderaan twee grote en twee kleine laden.
Armoire sobre à deux portes en bois à patine noire. Le dessous à deux grands et deux petits tiroirs.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#826
Een paar bijzetmeubelen met één lade in de geest van Boulle.
Meuble d’appoint à un tiroir dans le goût de Boulle.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 180/200 -
#837
Vier stoelen van gesculpteerd eikenhout in Renaissancestijl. We voegen er twee stoelen in dezelfde stijl met afwijkende bekleding aan toe.
Quatre chaises en chêne sculpté de style renaissance. Nous ajoutons deux chaises du même style mais recouvertes différemment.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#840
Twee fauteuils met een lederen relëfbekleding met florale motieven.
Deux fauteuils recouverts de cuir repoussé aux motifs floraux.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#376
Een achthoekige salontafel van gefineerd hout op centrale poot.
Table de salon octogonale en bois de placage sur pied central.No longer availableDim. Ø: 107 cmEstimate: € 60/100 -
#831
Twee bergères van gesculpteerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Deux bergères en bois sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 200/240 -
#827
Een Engelse theetafel van mahoniehout met neerklapbaar blad. XIXe eeuw.
Table à thé anglaise en acajou. Tablette abattante. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#845
Een ronde tafel op centrale poot met imitatie schildpadfineer. Fineer van het tafelblad helemaal gelost en te restaureren.
Table ronde sur pied central en placage imitant l’écaille. Tablette à restaurer.No longer availableDim. Ø: 130 cmEstimate: € 80/100 -
#736Nako Brevetée
Een Russisch biljart van eikenhout met een blad van leisteen. Kleine manco’s en laken te vervangen. Omstreeks 1920.
Billard russe en chêne clair à tablette en ardoise. Petits manquants, drap à remplacer. Vers 1920.No longer availableDim. 81 x 181 x 91 cmEstimate: € 200/300 -
#829
Een Chinese koffer versierd met een gesculpteerd krijgersdecor op de vier zijden.
Coffre chinois décoré d’un décor de guerriers sculpté sur les quatre côtés.No longer availableDim. 100 x 60 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#828
Een ronde tafel van gefineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.
Table ronde en bois de placage de style Louis XVI.No longer availableDim. Ø 102 cmEstimate: € 120/200 -
#838
Vijf fauteuils met bekleding van groen kunstleder.
Cinq fauteuils recouverts de simili vert.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#844
Een reeks van zes stoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl met gecanneerde rug en zit. Cannage grotendeels versleten.
Suite de six chaises en noyer sculpté de style Louis XV. Dossiers et sièges cannés (cannage usé).No longer availableEstimate: € 120/200 -
#833
Vier stoelen van gesculpteerd mahoniehout, waarvan één verschillend model met sober inlegwerk. Tijdperk Victoria.
Quatre chaises en acajou sculpté” dont un d’un différent modèle, sobrement incrusté. Epoque Victoria.No longer availableEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#732G. Wagener
“Stilleven met bloemen en citroenen”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Nature morte aux fleurs et citrons”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 60/100 -
#297
Een siervaas van “Vieux Paris” porselein met handgeschilderd bloemendecor en bladgoud. Tijdperk Louis-Philippe.
Vase décoratif en porcelaine dite Vieux Paris. Décor de fleurs peint à la main et doré. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. H 24 cmEstimate: € 45/55 -
#716
Een Jacobean armstoel van gesculpteerd eikenhout. XVIIe eeuw.
Fauteuil de style Jacobean en chêne sculpté. XVIIe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#131L’Hooste
“Haan”. Terracotta beeld. Gesigneerd en gedateerd 1955.
“Coq”. Sculpture en faïence. Signée et datée 1955.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80/120 -
#179P.J. Dierckx
“Koeien bij een drinkplaats”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Vaches à l’abreuvoir”. Gouache sur papier. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 160/180 -
#748
Twee kerkkandelaars van verguld brons in barokke stijl. Met lichtjes afwijkende versiering.
Deux candélabres d’église en bronze doré de style baroque. Les décorations diffèrent légèrement.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80/120 -
#248Richard AuriliPeriod: 1813-1914
“Moeder met kinderen”. Een groep van bruingepatineerd wit terracotta. Gesigneerd en genummerd 924.
“Mère et enfants”. Groupe en terre cuite à patine brune. Signé et numéroté 924.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200/240 -
#76
Een aardewerken vaas met een meerkleurig gestileerd bloemendecor. Czechoslovakia.
Vase en faïence à décor polychrome de fleurs stylisées. Czechoslavakia.No longer availableDim. H 29 cmEstimate: € 55/65 -
#605Ungaro
Een eau de toilette van 75 ml en een Diva eau de toilette van 50 ml.
Eau de toilette de 75 ml et une eau de toilette Diva de 50 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#593
Een paar vazen van Arita-porselein met personages in het decor.
Paire de vases en porcelaine d’Arita à décor de personnages.No longer availableDim. H 34 cmEstimate: € 220/240 -
#728Goebel - M.I. Hummel
Een miniatuurdisplay van meerkleurig kunststof in zeemansthema. We voegen er een vissertje van meerkleurig porselein aan toe. Beiden gemerkt.
Display miniature en plastique polychrome avec un petit pêcheur en biscuit polychrome. Avec marques.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#44
Een lot van vier oude prenten, bestaande uit twee klassieke zichten, een zeeslag en een afbeelding van het Antwerpse stadhuis.
Lot de quatre estampes anciennes comprenant deux vues classiques, une bataille navale et une représentation de l’Hôtel de Ville d’Anvers.No longer availableEstimate: € 20/30