#547
Een bronzen voorstelling van Boeddha op troon met leeuwen.
#61
Een wassen madonna met kind onder stolp.
#666
Zes ingekaderde herdrukken van oude botanische gravures.
#272Brombeek
“Japans landschap”. Pastel op papier”. Gesigneerd op de verso.
Paysage japonais . Pastel sur papier. Signé au dos.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#202
Een spiegel met verguld houten lijst, de kuif in de vorm van een siervaas, geflankeerd door twee draken. XIXe eeuw.
Miroir avec cadre en bois doré, coiffe en forme de vasque flanquée de deux dragons. XIXe siècle.No longer availableDim. 160 x 78 cmEstimate: € 200 / 240 -
#193
#255
Een 18 K geelgouden schakelarmband met naam “Willy”.
#451
Een etnisch bronzen beeld.
#576
Een ceremonieel Afrikaans houten beeld in de vorm van een dier.
#541
Een Aziatische tegel van blauw en wit porselein met een decor van herten.
#660
Un collier en or jaune avec un pendentif en forme de fleur 18 K. Serti d'une perle naturelle et d'un petit diamant.No longer availableDim. 11,4 gEstimate: € 390 / 440 -
#251
Nu féminin . Une statue en terre cuite patinée sur un socle en bois. Années 1930.No longer availableDim. l: 73 cmEstimate: € 80 / 120