Other lots in this auction
-
#299Een ovale spiegel in gesculpteerde lijst.
Un miroir ovale dans un cadre sculpté.No longer availableDim. 55 x 75 cmEstimate: € 40 / 60 -
#3Een oude Belgische legerhelm, compleet met binnenwerk en kinriem.
Un vieux casque de l'armée belge, avec intérieur et jugulaire.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#243Christiaan HuygensEen recente Hollandse tafelklok. Sleutel manco.
Une horloge de table néerlandaise récente. Clé manquante.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#166Een Vlaamse eikenhouten kussenkast met drie gebeeldhouwde hoofdjes in de bovenste gordel. Omstreeks 1800.
Armoire flamande en chêne avec trois têtes sculptées dans la ceinture supérieure. Deux portes aux coussins. Vers 1800.No longer availableDim. 200 x 180 x 74 cmEstimate: € 400 / 600 -
#269“Putti met bok”. Een groep van wit terracotta naar een werk van Pietro Balestra. Gaaf.
Putti avec bouc . Un groupe de terre cuite blanche d'après une œuvre de Pietro Balestra. Intacte.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#590Een witgouden broche 14 K, bezet met een parel en drie kleine diamantjes, met een gezamenlijk gewicht van 0,06 ct.
Une broche en or blanc 14 carats, sertie d'une perle et de trois petits diamants, d'un poids combiné de 0,06 ct.No longer availableDim. 6,6 gEstimate: € 180 / 200 -
#648Een gepolychromeerd houten Afrikaans dierenmasker.
Un masque animal africain en bois polychrome.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#119“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Achter glas.
“Vase fleuri”. Huile sur toile. Sous verre.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#671Twee verschillende lampenvoeten van kristal, roze gekleurd in de massa. Beide gemerkt met sticker, maar niet gegraveerd onderaan.
Deux pieds de lampe en cristal différents, de couleur rose dans la masse. Tous deux marqués d'un autocollant, mais non gravés en bas.No longer availableDim. h: 33 & 35 cmEstimate: € 50 / 60 -
#450Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,50 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 2,50 ct.No longer availableDim. 12,78 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#170“Toi et Moi”. Een 18 K witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Toi et Moi . Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,40 ct.No longer availableDim. 4,05 gEstimate: € 650 / 750 -
#188Delvaux, BruxellesEen handtas van okergeel leder en ‘toile de cuir’.
Un sac à main en cuir jaune ocre et toile de cuir .No longer availableEstimate: € 300 / 320

