Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een hangklok met een gepolychromeerde houten wijzerplaat met bloemendecor. Met gewichten en slinger.

Een hangklok met een gepolychromeerde houten wijzerplaat met bloemendecor. Met gewichten en slinger.

Pendule murale en bois polychrome à décor de fleurs. Avec balancier et poids.
Online only
Dim. h: 140 cm
SKU: 2803220297.
Category: Klok.
Auction day: 28 March 2022 22:00
Catalogue #297
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #156

    Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.

    Une pendule de cheminée Art Déco en marbre multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. 21 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #132
    ‘Kundo’ Kieninger & Obergfell

    Een tafelklok in kast van messing en glas. Niet getest. Eén nummertje opnieuw te bevestigen.

    Une horloge de table dans un coffret en laiton et verre. Pas testé. Un numéro à rattacher.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #262

    Een Westminster klok. Compleet met slinger en sleutel. In werkende staat.

    Une horloge Westminster. Complète avec pendule et clé. En état de marche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 68 cm x 17 cm x 24,5
    Estimate: € 35 / 40
  • #137

    Een messingen wandklokje achter bol glas en met koord.

    Une horloge murale en laiton derrière un verre bombé et avec cordon.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 15 / 25

Other lots in this auction

  • #52
    Schwarzenhammer

    Een paar Beierse porseleinen bordjes met opengewerkte vleugel en met meerkleurig Japans decor. Onderaan gemerkt.

    Paire d'assiettes bavaroises en porcelaine à ailes ajourées et décor japonisant multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 19 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #268

    Twee verschillende vaasjes van cloisonné op messing, versierd met meerkleurige bloemendecors.

    Deux vases cloisonnés différents sur laiton, décorés de décors floraux multicolores.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 & 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #143

    Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.

    Un vase en faïence de Satsuma. Fond troué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #27
    E. Wynants

    “Portret van een meisje in het groen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Portrait d'une jeune fille en vert". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 64 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #202

    Een kleurloze kristallen coupe.

    Une coupe de cristal incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #175
    Christaulin Aurelias Posivici

    “Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.

    “Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #235
    Lescrauwaet

    “Moeder met kinderen”. Een terracotta beeld. Gesigneerd. Basis achteraan hersteld.

    Mère avec enfants . Une statue en terre cuite. Signée. Socle restauré à l'arrière.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #49
    J. Waelput

    “Berglandschap met wandelaar en hond.” Gouache en grafiet op papier. Gesigneerd.

    "Paysage de montagne avec randonneur et chien." Gouache et mine de plomb sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36 cm x 26 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #48
    François Lamornière
    Period: 1828 - 1911

    “Kempische hoeve”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.

    "Ferme en Campine". Une gravure. Signée dans la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 16 x 23,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #83
    Dual

    Een reiswekkertje in etui.

    Un réveil de voyage dans un étui.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 20
  • #264

    Een lot van 40 verschillende fantasiearmbanden een deel ervan bezet met half edelstenen.

    Lot de 40 bracelets fantaisie différents dont certains sertis de pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #37

    “Chasseur aux écoutes”. Een Franse lithografie naar Charles Vernet.

    "Chasseur aux écoutes". Une lithographie française d'après Charles Vernet.
    No longer available
    Online only
    Dim. 31 x 37 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Online-Only 28 Maart 2022

Op Maandag 28 maart wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday March 28th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

28 March 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 March 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More