Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een hangklok van wortelnootfineer.
Leicester

Een hangklok van gefineerd wortelhout.

Pendule à suspendre en placage de ronce.
Dim. h: 80 cm
SKU: 2609170268.
Category: Klok.
Auction day: 26 September 2017 19:00
Catalogue #268
Estimate: € 140 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #48

    Een wandklokje in handbeschilderde houten kast en met twee zuiltjes naast de wijzerplaat. Compleet.

    Pendulette murale en bois peint à la main et ornée de deux colonnettes flanquant le cadran. Complète.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #303

    Een tafelklokje in Engelse stijl.

    Une pendule de table en style anglais.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #507

    Een paar slagtanden op messingen staander. Eerste helft XXste eeuw.

    Paire de défenses dans une monture en laiton. Première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 80 cm - 4 kg
    Estimate: € 200 / 300
  • #389
    Junghans

    Een ronde wandklok in houten kast.

    Pendule murale ronde en bois.
    No longer available
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #422

    Een houten wandklok met beschilderde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Met stoeltje, slinger en gewicht.

    Une horloge murale en bois avec un cadran peint au chiffres romains. Avec chaise, balancier et poids.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #127

    Een schouwpendule van verguld brons, bovenaan getooid met een fluitspeler. Tijdperk Louis-Philippe.

    Pendule de cheminée en bronze doré, surmontée d’un joueur de flûte. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. Robert à St. Denis
    Estimate: € 240 / 360
  • #237

    Een wandklok met houten kast.

    Pendule murale en bois.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #379
    Pelletier à Louhans

    Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Inclusief gewichten.

    Comtoise en cuivre repoussé. Poids inclus.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 260
  • #317
    Fohmid

    Een recente kolompendule van verguld brons met zuiltjes van kunststof.

    Pendule à colonnes récente en bronze doré à colonnettes en plastique.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #675
    Bidjar

    Oosters tapijt van wol met een centraal geometrisch medaillon. Handgeknoopt.

    Un tapis d’orient en laine avec un médaillon central géométrique. Noué main.
    No longer available
    Dim. 170 x 113 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #491

    Thaise sculptuur van exotisch hout met twee personages in een bos. Met tekst en handtekening in handschrift achteraan.

    Sculpture Thaï en bois exotique représentant deux personnages dans le bois. Texte et signature au verso.
    No longer available
    Dim. 50 x 29 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #685
    Ispahan

    Perzisch tapijt van wol met een centraal medaillon en in lichtblauwe, beige en bruine tonen. Handgeknoopt.

    Un tapis perse en laine avec un médaillon central dans les tons bleus, beiges et bruns. Noué main.
    No longer available
    Dim. 233 x 157 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #775
    J. B. Everaert à Bruxelles

    Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule. Cadran en étain et laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #211
    Val Saint-Lambert

    Een garnituur van geslepen en veelkleurig kristal. Bestaande uit een karaf met stop en zes wijnglazen op hoge voet. Alle gemerkt.

    Garniture en cristal taillé polychrome. Comprenant une carafe et son bouchon et six verres à vin sur pieds hauts. Chaque pièce marquée.
    No longer available
    Dim. H. 40,5 & 22 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #276
    Blaylock, Longtown.

    Een staande klok in mahoniehouten kast. Het werk van geel koper met datumnotering. Gemerkt.

    Horloge de vestibule en acajou. Mouvement en laiton, cadran en cuivre jaune à indication de la date. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 224 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #412

    Een ronde houten wandklok. Met slinger en gewichten.

    Une horloge murale ronde en bois. Avec balancier et poids.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #650
    L. Ruault

    Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Compleet met slinger, sleutel, gewichten en muurbevestiging.

    Comtoise en cuivre jaune repoussé. Complète avec balancier, clé, poids et attachement au mur.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #533

    Een pompoenvormig theepotje van Chinees porselein met een decor van bloemen op groene fond en met koperen monturen.

    Théière de forme citrouille en porcelaine de Chine à décor de fleurs sur fond vert et aux montures en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #768
    Jan Cockx
    Period: 1891-1976

    Een kruik van blauwgroen geglazuurd aardewerk. Onderaan gesigneerd.

    Cruche en faïence à glaçure verte-bleue. Signature sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #19
    Topazio Casquinha

    Een milieu-de-table van verzilverd metaal, bovenaan versierd met een rand van druiventrossen. Gemerkt.

    Milieu de table en métal argenté, le dessus décoré de vignes. Avec marque.
    No longer available
    Dim. l: 48,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #333

    Een oude speculaasplank in de vorm van een leeuw.

    Moule à speculaas en bois en forme de lion.
    No longer available
    Dim. 24 x 19 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #322
    Octave Soudan
    Period: 1872-1948

    “Kapelletje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Petite chapelle”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 48,5 x 53,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #315

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten in bloemvormige potjes gezet met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants en forme de fleurs en pot ayant un poids total de ± 0,90 ct.
    No longer available
    Dim. 3,45 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #590

    Een art nouveau tafel met zes bijbehorende stoelen van gesculpteerd eikenhout. Tafel met twee verlengbladen.

    Une table à rallonges (deux pièces) Art Nouveau avec six chaises assorties en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. 137 x 98 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #443

    “Design vaas, geel in de massa met gouden accenten.” Gemerkt en genummerd 92.

    Vase design coloré jaune dans la masse aux accents dorés. Marque et numéro 92.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #402
    Claes

    “Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Pseudoniem van Henri Schouten.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée. Pseudonyme d’Henri Schouten.
    No longer available
    Dim. 47 x 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #617

    Een trumeau van verguld hout in Louis Philippestijl.

    Trumeau en bois doré de style Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. 141 x 91 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #147

    Een sierjardinière van bruingepatineerd zamak op een rood marmeren sokkel.

    Jardinière décorative en régule brune sur base en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. b: 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #285

    Een 14 karaats wit en geel gouden schakelarmband.

    Un bracelet à maillons en or blanc et jaune.
    No longer available
    Dim. 2,59 g
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 september 2017

De veiling is volledig, 810 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 September 2017 19:00
27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More